Відділ освіти Жашківської міської ради

Програма Академій Cisco запрошує вчителів інформатики на серію воркшопів з Packet Tracer, симулятора ІоТ

      Станьте першими слухачами, а згодом інструкторами нового курсу «Вступ до Packet Tracer» в українському перекладі, зареєструвавшись за посиланням:

 https://www.netacad.com/en/web/self-enroll/course-716933

 

     Онлайн-заняття за розділами нового курсу «Вступ до Packet Tracer», проводять викладачі Запорізької державної інженерної академії та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

      Учасники отримають досвід використання потужного засобу моделювання комп’ютерних мереж та Інтернету речей. Це зробить вивчення тем, пов'язаних з мережами, Інтернетом речей та моделюванням  яскравим та захопливим.

     Навчання та подальша підтримка в процесі викладання безкоштовні.

     Онлайн-заходи триватимуть з 24 вересня по 12 жовтня 2018 року. Успішні слухачі отримають сертифікат учасника із зазначенням годин.

     Учасники, які виявлять бажання провести апробацію курсу «Вступ до Packet Tracer» зі своїми учнями, отримають права інструктора Академії Cisco у діючих Академіях організаторів, та отримають ліцензію на симулятор Packet Tracer для комп'ютерного класу.

      Зареєстровані учасники отримуватимуть посилання на онлайн-лекції та доступ до матеріалів.  Записи трансляцій будуть доступні для перегляду наступного дня після онлайн-уроків.

Розсилка сертифікатів - 25 жовтня 2018 р.

Скористайтесь можливістю замовлення прав інструктора академії.

Методична служба« повернутися до списку оголошень