Відділ освіти Жашківської міської ради

Уроки Доброти, Уроки Любові, Уроки Мудрості, Уроки Серця

        Відповідно до щорічної акції Міжнародного центру гуманної педагогіки пропонуємо протягом березня у закладах освіти провести Уроки Доброти, Уроки Любові, Уроки Мудрості, Уроки Серця. 

         У 2018 році визначено тему «Плекаймо родину!».

         Лейтмотивом таких уроків можуть бути слова:

«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

                                                                                            Г. Сковорода

«Сім’я – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро»

                                                                                     В.Сухомлинський

       Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників пропонує надіслати найкращі сценарії уроків зі світлинами на електронну пошту: kafpedagogika@ukr.net  для виставлення на сайті Школи Гуманної Педагогіки Черкаського освітянського порталу.

       Стислу анотацію про уроки з фотографіями (в форматі jpg) для розміщення на сайті Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки http://www.gumanpedagog.org.ua надсилайте, будь ласка, за бажанням, на адресу: aro_net@ukr.net Вікторії Бак (мова тексту – українська). Для розміщення на сайті Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки http://www.gumannajapedagogika.com надсилайте, будь ласка, на адресу aleks.ira@mail.ru Ірині Олексєєнко (мова тексту – російська). 

У додатку 1 подані рекомендації для проведення Уроку Доброти.

Додаток 1 https://rada.info/upload/users_files/41779881/da939e83dbcd62eab46ea7232f59fa52.docx« повернутися до списку оголошень