Відділ освіти Жашківської міської ради

Оголошення

Оголошення про вакансію

Дата створення: 15:43 02.03.2021

Оголошення про оренду

Дата створення: 12:00 26.01.2021

Інтернет - семінару «Інтеграція предметів природничоматематичного циклу»

Дата створення: 12:58 12.11.2020

        Повідомляємо, що відповідно до річного плану на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») буде проходити Інтернет - семінар для вчителів математики на тему «Інтеграція предметів природничо-математичного циклу».

Інтернет-конференція на тему: «Емоційно-вольова саморегуляція як важлива умова збереження психічного та фізичного здоров'я педагога».

Дата створення: 08:15 12.11.2020

         Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2020 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР») буде проходити науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Емоційно-вольова саморегуляція як важлива умова збереження психічного та фізичного здоров'я педагога». До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, психологи, соціальні педагоги, науковці, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

ХІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата створення: 11:09 28.10.2020

 З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні проводиться ХІ Міжнародний мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Навчально-дидактичне забезпечення викладання мистецтва в 3 класі за підручником «Мистецтво», 3 клас (авт. Л. Масол, О. Гайдамака, О. Колотило)  

Дата створення: 14:52 16.10.2020

       Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи у  комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», з 20жовтня  по 20 листопада 2020 року,  проводиться Інтернет-конференцію для вчителів предметів мистецької освітньої галузі з проблеми «Навчально-дидактичне забезпечення викладання мистецтва в 3 класі за підручником «Мистецтво», 3 клас (авт. Л. Масол, О. Гайдамака, О. Колотило)  

Науково-практична конференція регіональних координаторів Природознавчої гри «Геліантус» в оn-line режимі

Дата створення: 14:39 16.10.2020

      Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунального навчального закладу «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради» 22 жовтня 2020 року відбудеться науково-практична конференція регіональних координаторів Природознавчої гри «Геліантус» в оn-line режимі з проблеми «Гра «Геліантус як засіб реалізації компетентнісного підходу у навчанні біології»