Відділ освіти Жашківської міської ради

Оголошення

ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР «ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ З УЧАСНИКАМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»

Дата створення: 11:03 07.10.2020

Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить інтернет-семінар «Інноваційні форми роботи бібліотеки з учасниками освітнього процесу».

Значення вивчення атмосфери в курсі географії

Дата створення: 16:41 23.09.2020

       Відповідно до плану роботи інституту 12-16 жовтня 2020 року на сайті завідувача лабораторії природничо-математичних дисциплін та методиста з географії і природознавства розпочне роботу інтернет-семінар «Значення вивчення атмосфери в курсі географії».

ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ 2020

Дата створення: 16:25 09.09.2020

      Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини», затвердженого наказом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  від 19.09.2008 № 523, з метою пошуку і відбору інтелектуально обдарованих учнів, надання їм додаткових можливостей для покращення рівня навчальних досягнень з навчальних предметів, формування навичок самостійної роботи, стимулювання творчого самовдосконалення і створення умов для реалізації інтелектуальних здібностей учнівської молоді працівниками  КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників" з 05 до 30 жовтня 2020 року буде проведено обласні інтернет-олімпіади з: української мови та літератури,  історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології з екологією, географії, інформатики, інформаційних технологій.

Результати ЗНО з двох предметів – на інформаційних сторінках

Дата створення: 09:42 20.07.2020

     На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

Інтернет-конференція «Досвід педагогів-новаторів у моїй професійній діяльності»

Дата створення: 14:04 05.05.2020

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя  з 11 по 14 травня 2020 року проходитиме Інтернет-конференція «Досвід педагогів-новаторів у моїй професійній діяльності».

5-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН: ЯКІ КАНАЛИ ТРАНСЛЮВАТИМУТЬ УРОКИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ, РОЗКЛАД З ТЕМАМИ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

Дата створення: 14:08 04.05.2020

Сьогодні, 4 травня 2020 року, розпочинається п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Цього тижня анонсуємо канали, що надалі транслюватимуть уроки для початкової школи, розповідаємо про теми, що заплановано вивчити цього тижня, а також про вихідний 11 травня.

Онлайнопитування "Якісна і доступна дошкільна освіта"

Дата створення: 10:17 19.12.2019

      На старті реформування дошкільної освіти Міністерство освіти і науки України розпочало публічні консультації з батьками, освітянами, управлінцями та громадськими організаціями щодо їхнього бачення шляхів розвитку першої ланки в системі освіти. Такі консультації відбулись у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Тернополі та охопили понад 500 учасників із різних областей України.