A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

«Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини»

Дошкільна освіта

 

Розділ виставки: Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.

Назва роботи: Впровадження інноваційних технологій здоров'я – збережувального середовища, як засобу зміцнення фізичного здоров'я дошкільників

Автор: Крот Олена Олегівна, інструктор з фізичного виховання, спеціаліст II категорії, ЗДО «Малятко» №1 Жашківської міської ради 

Матеріал схвалено педагогічною радою закладу дошкільної освіти комбінованого типу «Малятко» №1 Жашківської міської ради  (протокол №2 від 26.12.2017)

Анотація

Посібник "Впровадження інноваційних технологій, здоров'я – збережувального середовища, як засобу зміцнення фізичного здоров'я дошкільників." Вміщує досвід роботи інструктора з фізичного виховання Крот Олени Олегівни.

Детально розроблені заняття, бесіди, консультації, спортивні ігри з фізичного виховання для всіх вікових груп. В праці викладено завдання,  форми та методи навчально – виховного процесу які формують у дітей рухові навички та звички здорового способу життя.

Запропонований матеріал стане у нагоді інструкторам з фізичного виховання, вихователям закладів дошкільної освіти та батькам які хочуть досягти успіхів у вихованні здорової особистості.

 

Розділ виставки: Роль дошкільної освіти у виховані та соціалізації дитини.

Назва роботи: Вірші вивчаємо -  пам'ять розвиваємо  

Автор: Черниш Ольга Василівна, вихователь ЗДО «Малятко» №1 Жашківської міської ради,  спеціаліст ІІ категорії.

Матеріал схвалено педагогічною радою закладу дошкільної освіти (протокол№3 від 02.03.2018 року).

Анотація

Посібник вміщує досвід роботи вихователя Черниш Ольги Василівни. Він розрахований на вихователів-методистів, вихователів ЗДО. На основі програми «Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років». Підібрані та схематично розроблені вірші для всіх вікових груп з урахування програмових завдань; спрямовані на  розвиток пам’яті, уяви, креативного мислення, емоційно - виразного мовлення. 

 

Розділ   виставки:  Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.

Назва роботи: Творчість. Уява. Фантазія.

Автор: Струсь Наталя Володимирівна, вихователь  ЗДО №4 «Ромашка» Жашківської міськї ради, молодший спеціаліст, 11т/р, звання вихователь-методист.

Матеріал схвалено  педагогічною  радою закладу  дошкільної  освіти  (протокол №3  від 27.02.2018 року).

Анотація

Посібник «Творчість. Уява. Фантазія» впорядкований  з  матеріалів досвіду  роботи  вихователя Струсь Наталі Володимирівни, яка працює  над  проблемою  розвитку  творчих  здібностей  дітей  дошкільного  віку. Вихователь  викладає  різноманітні форми  роботи  з  дошкільниками окремі  із них з  використанням ІКТ. Всі  види  діяльності  з  дітьми є  допоміжними  в   розвитку  дитячої  уява, фантазії  та  творчого  мислення.

 Викладені  матеріали  спрямовані  на  виконання завдань  програми «ДИТИНА»  та  стануть в пригоді  вихователям в  роботі  з  дітьми.

 

Розділ виставки: Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.

Назва роботи: Світ казки цікавий і захоплюючий

Автор: Довга Світлана Володимирівна, вихователь ЗДО «Дзвіночок» №5 Жашківської міської ради, молодший спеціаліст, 11 тарифний  розряд.

Матеріали схвалені педагогічною радою ЗДО (Протокол №3 від 05.03.2018)

Анотація

Посібник «Світ казки цікавий і захоплюючий» містить теоретичний та практичний матеріал по використанню казкотерапії в освітньому процесі.

Заняття з використанням інноваційної технології казкової терапії допомагають швидше адаптуватися до нової обстановки, розвивають і розкривають можливості дитини та допомагають їй знаходити правильні рішення і вихід з різних ситуацій в повсякденному житті.

Викладений матеріал стане в пригоді педагогам та батькам.

 

Розділ виставки: Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.

Назва роботи: Актуальність і роль сенсорного виховання в інтелектуальному розвитку дітей раннього віку

Автор: Балко Оксана Олександрівна, вихователь ЗДО «Золотий ключик» №6 Жашківської міської ради, спеціаліст І-ї категорії

Матеріали схвалені педагогічною радою ЗДО «Золотий ключик» №6  (Протокол №3 від 20.03.2018 р.)

Анотація

Посібник «Актуальність і роль сенсорного виховання в інтелектуальному розвитку дітей раннього віку» містить у собі завдання, зміст, форми та методи сенсорного виховання дітей раннього віку.

Мета цієї роботи полягає в тому, щоб акцентувати увагу на особливості сенсорного виховання дітей раннього віку, розкрити його значення у розвитку особистості дитини.

 В досвіді роботи використано: дидактичні ігри на розвиток сенсорних здібностей, ряд занять, спостереження за живими об’єктами, поради батькам «Кулінарна сенсорика», ігри з кінетичним піском тощо.  Ігри спрямовані на розвиток інтелекту.

 

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано