A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Є  в селі чудовий куточок, звуть «Сонечко» наш дитсадочок…»

Дата: 29.10.2019 08:13
Кількість переглядів: 108

     24.10.2019 року в ЗДО «Сонечко» с. Скибин пройшов День відкритих дверей під назвою «Є  в селі чудовий куточок, звуть «Сонечко» наш дитсадочок…»

     Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу з проблеми національно – патріотичного виховання дошкільників на традиціях рідного краю, над якою плідно працюють педагоги  ЗДО вже третій рік. Робота педагогічного колективу була спрямована на виконання запланованих заходів, а саме проведенні музичних розваг на осінню тематику: 

- група «Калинка» - «Осіння казка»;                                                                          

- група «Ромашка» - «Осінь в гості завітала»;                                                             

- група «Капітошка» - «Осінній ярмарок» .                                                                               

        В цей день до нашого «Сонечка» завітали   гості з міських садочків: ЗДО №5 «Дзвіночок» та ЗДО №6 «Золотий ключик».

        Всі заходи, режимні моменти дали змогу всебічно познайомити батьків, колег з умовами перебування дітей у закладі дошкільної освіти, переглянути організацію тематичних заходів, обмінятись думками і поділитись досвідом роботи з питання організації Днів відкритих дверей та залучення батьків до спільної організованої діяльності в дитсадку.

         Упродовж дня батьки та гості мали можливість відвідати різноманітні заходи, зокрема: режимні моменти (музичну ранкову гімнастику «Вверх – вниз», вихователь Коберник Т.О.); попрацювати разом з батьками молодшої та середньої груп на майстер – класі «Осінній листопад» (вироби з солоного тіста, вихователь Загарія Є.С.); прослухати консультацію «Ознайомлення зі звичаями, традиціями, обрядами українського народу» ( вихователь Воли -нець О.А.); переглянути казочку на новий лад «Як скибинський господар Опанас   посадив ананас» (музичний керівник Лесик Т.М., вихователь Зага - рія Є.С.); побувати на осінній фото сесії «Осінь - 2019»  ( батьки та діти старшої групи). І окрасою всіх заходів була Осіння ярмарка у групі старшого віку ( вихователь Коберник Т.О., музичний керівник Лесик Т.М.), де дошкільнята купували товар, розповідали про український національний одяг, співали запальних пісень козачата та мелодійних пісень про Україну дівчатка, танцювали з прапорцями та осінніми листочками , грали  на шумових музичних інструментах, а батьки  частувалися смачними ставами української національної кухні, які люб’язно принесли з собою.

      Гості та батьки мали змогу переглянути виставку поробок дітей, батьків та педагогів на тему «Дива природи».

     Спілкування з батьками, гостями протягом дня пройшло в доброзичливій, теплій, дружній атмосфері. Наприкінці  заходів всі присутні подякували  працівникам закладу та побажали творчих успіхів у роботі.

https://rada.info/upload/users_files/41779881/5625f196e5f2f51c687823a230187bde.docx  Буклет

Лариса Поліщук, директорка « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано