A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Хто ти- майбутній захисник?

      "Хто ти- майбутній захисник?" Під таким гаслом в приміщенні відділу освіти пройшло методичне об'єднання вчителів предмету "Захист України". Сьогодні. під час війни, важко переоцінити важливість військово-патріотичного виховання в закладах освіти нашої громади. Незважаючи на важкий час вчителі Захисту України продовжують навчати та виховувати підростаюче покоління, прививаючи правильне розуміння підготовки до захисту Батьківщини. Захід розпочався з вшанування пам'яті загиблих воїнів хвилиною мовчання.  З інструктивно-методичними рекомендаціями МОН та особливостями вивчення предмету  в 2023-2024 н.р. вчителів ознайомив методист відділу освіти Дубовик О. М. Про процес приписки учнів 2007 р.н. та перелік документів, потрібних для звітності ТЦК та СП , про вступ до навчальних закладів військового спрямування розповів головний спеціаліст відділення рекрутингу та комплектування Жашківського ТЦК - Козаков А. В.

09:42 20.09.2023

120 завдань на осінь для дошкільників

      Проєкт «Розвиток дитини» пропонує для використання батькам та вихователям дитсадків річну навчальну програму розвитку дітей 4-5 років, структуровану за сезонним принципом.

08:52 11.09.2023

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

      День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

09:39 23.08.2023

РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ТРИВАЄ

     Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий приєднався до робочої зустрічі на тему «Реалізація реформи шкільного харчування». До заходу під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка також приєдналися перша леді України Олена Зеленська, заступник міністра освіти і науки Україні Андрій Сташків, генеральна директорка директорату професійної освіти Шумік Ірина, представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк, представники громадських організацій та міжнародних партнерів.

10:59 24.07.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ У 2023 РОЦІ

     Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) повідомив, що за результатами основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році 3685 абітурієнтів отримали 200 балів хоча б з одного предмета, а 50 із них - 200 балів з усіх трьох предметів.

11:58 30.06.2023

Почесна відзнака «Відмінник Захисту України»

     Сьогодні 28 червня, біля пам’ятника  Борцям за волю України голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор ТАБУРЕЦЬ урочисто вручив обласну почесну відзнаку «Відмінник Захисту України» найкращим учням Черкащини. Серед нагороджених і Вадим БАБІЙ, випускник 11 класу 2023 року Жашківського ліцею №4, який досяг найкращих результатів у вивченні предмета «Захист України» та пройшов вишкіл.

15:21 28.06.2023

28 ЧЕРВНЯ– ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

    28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

09:52 28.06.2023

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСВЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

     Сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті. В сучасних важких і болісних ситуаціях викликів та загроз і водночас великих перспектив розвитку, кардинальних змін у політиці, економіці, соціальній сфері пріоритетним завданням суспільного поступу, поряд з убезпеченням своєї суверенності й територіальної цілісності, пошуками шляхів для інтегрування в європейське співтовариство, є визначення нової стратегії виховання як багатокомпонентної та багатовекторної системи, яка великою мірою формує майбутній розвиток Української держави.

11:23 16.06.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано