Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Всеукраїнська дитячо - юнацька військово - патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 16:22 26.10.2020

     З 14 по 30 жовтня проходить обласний онлайн - фестиваль варт - представлень роїв Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Учасниками фестивалю стали й заклади нашої громади. 

Рубрика «Інноваційна діяльність». Заклад дошкільної освіти "Ялинка" №2 м. Жашків.

Дата створення: 11:02 22.10.2020

Рубрика «Інноваційна діяльність»             

У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ РОЗПОЧАЛИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Дата створення: 15:28 21.10.2020

      Відповідно до розпорядження міської ради від 16.10.2020 року №56-З “Про початок опалювального сезону 2020-2021 років з закладах дошкільної освіти” у закладах освіти опалювальний сезон розпочався з 19 жовтня 2020 року. Педагогічні колективи та батьки щиро вдячні за турботу, створення комфортних умов в садочках, адже своєчасна і злагоджена співпраця органів  міської ради  і відділу освіти  - це запорука збереження здоровя дітей та працівників. 

ПРЕЗЕНТОВАНО ЗБІРНИК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата створення: 11:36 20.10.2020

     Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України у закладах загальної середньої освіти

Дата створення: 15:10 15.10.2020

      Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України у закладах загальної середньої освіти громади відбулася низка тематичних заходів. Школярі вшанували пам’ять загиблих героїв та оминули увагою пам’ятні дати, які також святкують 14 жовтня – День українського козацтва та річницю створення УПА.

Вшанування традицій рідного краю в закладах дошкільної освіти

Дата створення: 11:54 15.10.2020

    14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва.   У такий визначний день припадає і святкування Дня міста Жашків.

14 жовтня - День Захисника України, День Покрови Пересвятої Богородиці, утворення Української Повстанської Армії, українського козацтва

Дата створення: 16:26 12.10.2020

       З метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня в Україні відзначають День Захисника України, День Покрови Пересвятої Богородиці, утворення Української Повстанської Армії, українського козацтва.

РОЗРОБЛЕНО СЕРІЮ КОМІКСІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Дата створення: 09:25 12.10.2020

     Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.