A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

#СтопБулінг

У 2019 році вступили в силу норми Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг.

        Міністерство юстиції України запровадило проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу протягом 16-20 вересня 2019 року.

        З метою проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в закладах загальної середньої освіти Жашківської ОТГ, рекомендуємо провести уроки, виховні години, тематичні книжкові викладки з теми «Стоп булінг».

       Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це  діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

https://drive.google.com/drive/folders/16bG64gyCquSTAjYaU8up403UeRyogr44

      Україна – в першій десятці країн Європи(9 місце з 42 країн) за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу, за даними ЮНІСЕФ. Чверть із них безпосередньо зазнали цькувань. 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.
   Для успішної боротьби з насильством було розроблено відеоролик «Стоп булнг».Метою якого було навчити освітян та здобувачів освіти розпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

"Який Такий"

     Книжку "Який Такий" створювали люди, які люблять життя. Наш світ, разом з кожним із нас, — складний, різноманітний, яскравий та мінливий. І це так класно, друзі! Погляньте самі та покажіть своїм дітям, учням!
Ловіть у вільному доступі на mozaWeb та mozaBook — відкривайте тут!
    Її можна переглядати на великому екрані інтерактивної панелі, свого комп'ютера чи смартфона і насолоджуватися смачними малюнками, правдивими словами та ситуаціями, з якими стикалися ми, як були малими, а тепер наші власні чи діти друзів, а то й зовсім незнайомих нам людей, десь в іншому куточку України.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано