Відділ освіти Жашківської міської ради

Вітання зі Святом останнього дзвоника!

 

 

Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

Щиро вітаю вас зі  Святом останнього дзвоника!

 

     

   

     

      Завжди урочисто, радісно і водночас хвилююче у ці дні ми чуємо його передзвін. А для 212 одинадцятикласників нашої громади він особливий, адже лунає найбільш трепетно. Минатимуть роки, але ви пам'ятатимете і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Урочистий цей день і для ваших рідних. Разом ви  пройшли роки шкільного життя, раділи успіхам, переймалися невдачами, але завжди у міцній любові і підтримці.

Сьогоднішній дзвінок – це також старт літніх канікул для учнів, їхнього змістовного відпочинку, незабутніх вражень та позитивних емоцій, щоби повернувшись вересневого дня за шкільні парти, було  що радісного розповісти друзям та вчителям.

Шановні педагоги! Дякую вам за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм учням. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

 

З повагою начальник відділу освіти Валентина САВИЦЬКА« повернутися до списку новин