A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Участь у фінальних змаганнях з баскетболу серед дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році

Дата: 10.04.2018 08:40
Кількість переглядів: 117

6 квітня у м.Черкаси відбулися фінальні змагання з баскетболу серед дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, у яких взяли участь 6 команд-переможців зональних змагань. Жашківську ОТГ представляла команда Жашківської спеціалізованої школи №1 (тренер Чорний В.М.). За регламентом змагань, спочатку команди зіграли по дві гри в групах (відповідно до жеребкування), потім переможці кожної групи розіграли 1-2 місце, а команди, що стали другими в групі, змагалися за 3 фінальне місце. Наші баскетболістки в групі здобули впевнену перемогу над командою Катеринопільського району, але поступилися команді м.Черкас, яка врешті стала чемпіоном. У грі за третє місце спортсменки школи №1 проявили найкращі вольові та ігрові якості та перемогли команду м.Умань, здобувши відповідно 3 м. у фіналі.

Вітаємо дівчат з високим результатом та бажаємо нових перемог!