Відділ освіти Жашківської міської ради

Міська предметна олімпіада з образотворчого мистецтва «Барви Жашківщини»

      22 листопада 2019 року відділом освіти Жашківської міської ради організовано та проведено предметну міську олімпіаду  з образотворчого мистецтва  «Барви Жашківщини»,  яка спрямована на розвиток учнівської художньої творчості, як засобу відродження та збереження національної культури, пошук творчо - обдарованих дітей, їх  індивідуального художнього розвитку.  

       Програма проведення  Олімпіади передбачала особисту першість за обраною номінацією. Тому теми та зміст натурних постановок представлялися учасникам безпосередньо перед початком олімпіади.

    Учні з 7 закладів загальної середньої освіти  виборювали  право називатись найкращими в запропонованих номінаціях: малюнок з натури, живопис з натури, живопис (композиція), скульптура, декоративно-прикладне мистецтво.

      Роботи оцінювалися за номінаціями  окремо. Всі учні, які завоювали призові місця  були  представлені до нагородження  Грамотами відділу освіти Жашківської міської ради , а також   нагороджені  цінними подарунками.

      Так у номінації «Малюнок з натури» І місце здобула Сліпачук Вікторія -учениця 6 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 ім. І. Ляшенка (вчитель: Щербата Ю.С); 2 місце - Яненко Ілля - учень 7 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 ім. І. Ляшенка (вчитель: Щербата Ю.С); ІІІ місце - Білик Анастасія -учениця 5 класу Жашківського  ЗЗСО І-ІІІ ст.№4 (вчитель: Мазурок С.І.).

      У номінації «Живопис з натури»: І місце -Литвин Ліза, учениця 5 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №5(вчитель: Лановенко Н.Г); ІІ місце- Табен Настя, учениця 5 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст№4 (вчитель: Мазурок С.І);

ІІІ місце: Литвин Анастасія, учениця 5 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №5

(вчитель: Лановено Н.Г).

      У номінації : «Тематична композиція» (живопис): І місце - Пожидаєва  Алевтина учениця 5 класу Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ст.(вчитель: Крамаренко Т.В), ІІ місце- Ломачинська Софія, учениця 6 класу     Скибинського ЗЗСО І-ІІІст. (вчитель Кротик А.Ю); ІІІ місце - Сороколіт Анна, учениця 7 класу Жашківської СПШ №1 (вчитель:         Деркач Т.О).

      У номінації : Тематична композиція(скульптура): І місце Голобородько Назар, учень 7 класу Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 (вчитель: Лановено Н.Г);

ІІ місце - Парфенков Андрій, учень 6 класу Жашківського ЗЗСОІ-ІІІ ст. №4

( вчитель: Мазурок С.І.); ІІІ місце - Набекало Богдан, учень 5 класу Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ст. (вчитель: КрамаренкоТ.В).

       Співак Вероніка, учениця 7 класу   Скибинського ЗЗСО І-ІІІ ст. у номінації «Тематична композиція» (декоративно-прикладне мистецтво)

 зайняла 3 місце  ( вчитель: Кротик А.Ю).

     Грамотою  відділу освіти Жашківської міської ради «За високий рівень творчої роботи» ,  у номінації «Скульптурна композиція»  була нагороджена учениця 7 класу Жашківського ЗЗСО №5  Лановенко Діана  та учениця Скибинського ЗЗСО І- ІІІ ст. Кубчик  Карина  у номінації «Живопис з натури».



« повернутися до списку новин