A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів у закладах загальної середньої освіти»

Дата: 03.02.2021 09:36
Кількість переглядів: 109

        20 січня 2021 року Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів у закладах загальної середньої освіти».

      Даною постановою визначається механізм здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності.

 Відповідно до затвердженого Порядку  https://rada.info/upload/users_files/41779881/e8b02b6835122f349e6b32c87d52a18d.docx, у кожному закладі загальної середньої освіти має бути медичний працівник. Медичне обслуговування може здійснюватися медичними працівниками, які входять до штату таких закладів освіти, а у випадку відсутності у закладі освіти медичного працівника, можна укласти договір із будь-яким закладом охорони здоров’я про медичне обслуговування.

      Медичне обслуговування саме в закладі освіти передбачає низку заходів, зокрема:

  • надання невідкладної медичної допомоги, здійснює виклик швидкої допомоги та невідкладне інформування про це батьків або інших законних представників;
  • здійснення ізоляції учнів, які мають ознаки інфекційної хвороби, з негайним інформуванням їх батьків або інших законних представників, а також спостереження за учнями, які були в контакті з інфекційними хворими;
  • здійснення контролю за своєчасністю проходження профілактичного медичного огляду та вакцинації;
  • проведення періодичних заходів щодо оцінки загального стану розвитку учнів, огляди на педикульоз;
  • організація та контроль за проведенням санітарних і протиепідемічних заходів;
  • інформування з питань профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, збереження репродуктивного здоров’я, протидії поширенню серед учнів звичок, небезпечних для їх фізичного та психічного здоров’я;
  • проводить серед педагогічних працівників, батьків учнів або інших законних представників та учнів просвітницьку й консультаційну роботу щодо здорового способу життя, турботи про психічне здоров’я, виховання здорової дитини тощо.

       Крім того, згідно постанови, Міністерством охорони здоров’я України у тримісячний строк має бути затверджений примірний перелік медичних виробів, лікарських засобів та інших матеріалів, які повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги у медичному пункті закладу освіти.

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано