A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

9 ЛИПНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Дата: 10.07.2020 10:06
Кількість переглядів: 98

 В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії ЗНО. У четвер 09 липня відбулося тестування з історії України. На території Жашківської громади діяло три пунки  тестування  - Жашківська СПШ №1, Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім.І.М. Ляшенка, Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 на які з"явилося 429 учнів із 641 зареєстрованого. Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть заразовуватися як державна підсумква атестація, дорівнює 47 балам. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 10 липня  опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з історії України відбудеться 6 серпня.

Відповіді на тести ЗНО за покликанням:

http://osvita.ua/test/answers/74791/« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано