A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Хочеш змінити світ — надихай дітей!

Дата: 10.07.2018 10:59
Кількість переглядів: 119

      У проекті «GoCamp» вже вдруге приймають участь вчителі та учні Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів. Цьогоріч до школи прибув волонтер Мухамед Баоман з Оману, держави у Південно-Західній Азії, на південному сході Аравійського півострова.

         «GoCamp» – це англомовні шкільні табори по всій країні, які відбуваються у школах влітку. Їх головна мета – змінити підходи до освіти, до викладання англійської мови,  і саме в цьому проекті допомагають іноземні волонтери, які стають для дітей менторами, друзями, допомагають їм подолати мовний бар’єр, спілкуються з ними іноземною мовою, діляться своїм досвідом, культурою, цінностями.

      Що ж роблять волонтери «GoCamp»? Відповідь лаконічна. Волонтери готують молоде покоління до викликів ХХІ століття, допомагають опановувати іноземні мови, сприяють обміну культурними цінностями та розширенню світогляду, популяризують волонтерський рух в Україні, сприяють позитивному позиціонуванню України в світі.             « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано