Відділ освіти Жашківської міської ради

Рубрика «Талановитий вчитель – талановиті діти». Кожна дитина – обдарована.

Учитель – це одна з найбільш багатогранних професій,

адже він поєднує в собі дослідника, вченого,

письменника, психолога і стратега.

     Позакласна робота в закладах освіти громади - це різноманітна освітня і виховна робота, спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, організова­на в позаурочний час педагогічними колективами ЗЗСО. В системі позакласної роботи велика увага приділяється різним формам естетичного виховання. 

    У СПШ №1 працює гурток «Чарівні пензлики», який веде Деркач Тетяна Олексіївна. Тут завжди панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглиблюються у пізнання предметів, об’єктів і явищ навколишнього світу. Талановитий вчитель, психолог Тетяна Олексіївна - учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Образотворче мистецтво»  завоювала ІІІ місце та нагороджена Дипломом переможця у даній номінації.

    У 2019 році на ІІІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з образотворчого мистецтва  для учнів 9-11 класів гуртківці Жашківської спеціалізованої школи №1  з поглибленим вивченням окремих предметів Склярук Вікторія- учениця 10-Б класу, отримала Диплом І ступеня, учениця 10 -А класу - Жуніна Лада нагороджена Дипломом ІІ ступеня, учениця 9-А класу- Ремінна Марія  отримала Диплом ІІІ ступеня. А надихнула та підготувала конкурсантів учитель з образотворчого мистецтва - Деркач Тетяна Олексіївна.

    З 21 по 31 травня на першому поверсі спеціалізованої школи проходить виставка робіт, яка є яскравим результатом навчання гуртківців. Запрошуємо вас долучитися до віртуального перегляду даного заходу.« повернутися до списку новин