Відділ освіти Жашківської міської ради

Всеукраїнський фестиваль арт - терапії "ART - PRAKTIK. ІНКЛЮЗІЯ.

     19 квітня в м.Умань відбувся 54 Всеукраїнський фестиваль арт - терапії "ART - PRAKTIK. ІНКЛЮЗІЯ. Цей захід провели тренери з усіх міст України. Інформація, якою вони ділились, була захоплюючою та корисною. Це ізотерапія, літотерапія, пісочна терапія, ігротерапія, тілесна арт - терапія, нейрокорекція, казкотерапія, лінгвотерапія та арт - гра. Учасники прослухали теоретичну частину, а також спробували себе у практичній діяльності.

      Отримавши безцінний досвід під час спілкування з колегами та тренерами, учасники фестивалю, зокрема, Деркач Тетяна Олексіївна,практичний психолог ЗДО #4 "Ромашка", Колодій Наталія Вікторівна, логопед ЗЗСО #1, Сміщенко Світлана Станіславівна, практичний психолог ЗЗСО #5, можуть втілити набуті знання на практиці. Отримано важливий досвід у роботі із дітками, що потребують особливої допомоги. Такий захід несе знання для кожного спеціаліста, який хоче професійного зростання та самореалізації.

      На завершення педагоги отримали сертифікати учасників міжнародного фестивалю арт - терапії " ART - PRAKTIK. ІНКЛЮЗІЯ".« повернутися до списку новин