Відділ освіти Жашківської міської ради

30 листопада - Щедрий Вівторок

#ЩедрийВівторок_Дошкільники_ЖашківськаТГ

#ЩедрийВівторокДіти — частина глобального руху #ЩедрийВівторок. Він покликаний заохочувати дітей до добрих справ та взрощувати культуру благодійності серед молодого покоління.

#ЩедрийВівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Спільнота дошкільників Жашківської ТГ долучається до проведення добродійних заходів та акцій. Просимо вашої допомоги та підтримки.

 1. ЗДО"Ялинка"2 м. Жашків - Допомога воїнам АТО
 2. ЗДО “Малятко” с. Олександрівка  - “Смаколики для стареньких”
 3. ЗДО “Промінчик” с.Житники  - Збір дитячого одягу малозабезпеченим сім’ям села.
 4. Заклад дошкільної освіти “Веселка” с. Острожани - Допомогти може кожен! ( збір дитячих речей та іграшок малозабезпеченим сім’ям села Острожани )
 5. Заклад дошкільної освіти “Калинка” село Хижня - Смаколики для стареньких
 6. ЗДО “Сонечко”#3 (ясла-садок) м. Жашків  - “Коробка хоробрості”. Ця допомога дуже особлива. Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто робить, долаючи страх. Ось і ці діти щодня долають страх та біль. І найчастіше це «найстрашніше» відбувається в маніпуляційному кабінеті: пункція, перев’язка, промивка катетера… Саме тому в цьому кабінеті є «чарівна» коробочка – «коробка хоробрості». В ній є невеличкі даруночки, які допомагають стримати або висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість після перенесення неприємної процедури.
 7. Заклад дошкільної освіти «Золотий ключик» №6 Жашківської міської ради - Добро Лапкам - НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ!
 8. ЗДО ” Малятко” №1 (ясла-садок) комбінованого типу м. Жашків - “Коробочка хоробрості”.
 9. ЗДО ” Малятко” №1 (ясла-садок) комбінованого типу м.Жашків - Збір дитячого одягу малозабезпеченим сім’ям. Збір дитячих речей та іграшок для малозабезпечених дітей, та передати речі до міського територіального центру.
 10. Заклад дошкільної освіти № 4 “Ромашка” м.Жашків - Допомога воїнам АТО. Допомога воїнам АТО. Збір теплого одягу та предметів особистої гігієни до ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.
 11. ЗДО “Сонечко”#3 (ясла-садок) м. Жашків - “МІЙ ЗАХИСНИК”.
 12. ЗДО «Сонечко» с. Скибин – «Торбинка добра». Збір дитячого одягу та іграшок для малозабезпечених діток та передати речі до міського територіального центру для подальшого розподілення.
 13.  ЗДО «Дзвіночок» №5 - АКЦІЯ "ДОБРИХ ВЧИНКІВ. ДОПОМОЖИ ДІТЯМ!"
 14. Заклад дошкільної освіти “Ромашка” с.Соколівка  - Допомога військовому шпиталю.
 15. ЗДО “Золотий ключик” №6 м. Жашків - Я ВІРЮ В ДИВА СВЯТОГО МИКОЛАЯ! Мета акції: створити святковий настрій і подарувати чудові подарунки дітям, які постраждали через російську агресію в Україні та які іншим чином зазнали впливу війни.
 16.  Заклад дошкільної освіти «Лісова казка» с. Конельські Хутори  Жашківської міської ради - Смаколики для стареньких
 17. Заклад дошкільної освіти «Сонечко» с. Конела  Жашківської міської ради - Смаколики для стареньких.
 18. Шуляківський НВК приєднується до акції «Коробочка хоробрості».

 

 « повернутися до списку новин