Відділ освіти Жашківської міської ради

КОНКУРС СТАТЕЙ У ВІКІПЕДІЇ «ВІКІПЕДІЯ ДЛЯ ШКОЛИ 2021-2022 рр.»

      З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих. Вікіпедія — це не перешкода учителю, а інструмент, який може бути дуже корисним в освітньому процесі, якщо його використовувати правильно. Щоб українські школярі, студенти, їхні батьки та педагоги могли отримати у Вікіпедії точну та перевірену інформацію на теми шкільної програми, ГО «Вікімедіа Україна» щорічно проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

     Конкурсні категорії конкурсу у 2021-2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті — Вікіцитатах.

     Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFrHKZZpWz7HYhwwcyIR0Rnsp0YCjcw4tSnC45QFgn3ls3Jg/viewform

      У період з 1 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 р. потрібно створити чи поліпшити статті зі списку пропонованих статей. За результатами оцінювання журі організатори нагородять переможців цінними призами, а всі активні учасники зможуть отримати сертифікати участі та пам’ятні сувеніри. Детальніше про ці та інші умови конкурсу - на сайті:

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=4352662

      11 січня та 10 лютого 2022 р. ГО «Вікімедіа Україна» проведе навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії, також заплановані сесії відповідей на запитання учасників для педагогів та усіх охочих взяти участь у конкурсі. Реєстрація на події 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFrHKZZpWz7HYhwwcyIR0Rnsp0YCjcw4tSnC45QFgn3ls3Jg/viewform

      Запрошуємо педагогічних працівників громади взяти участь у запропонованому конкурсі.

 « повернутися до списку новин