Відділ освіти Жашківської міської ради

ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД І ТУРНІРІВ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2020-2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

      Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 (із змінами), наказу Управління освіти  і науки  Черкаської  обласної державної  адміністрації  №143 від 29.09.2020 року,  наказу відділу освіти Жашківської міської ради №89 від 08.10.2020 року та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчо  обдарованої учнівської молоді з 1 листопада по 20 грудня на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням проходитиме ІІ етап (міський) олімпіад з української мови та літератури, історії, правознавства, іноземної мови (англійська, німецька, французька, російська),  математики, фізики, астрономії, хімії, біології з екологією, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки,  за таким графіком: 

Перелік Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2020-2021 навчальному році (ІІ етап)

 

Найменування учнівських олімпіад з навчальних предметів, класи

Час проведення

Дата проведення

Місце проведення

Відповідальний

1

Хімія  (7-11 класи)

 

(8.00-12.00)

1 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

 

Яремчук Н.І.

Коломієць В.А.

2

Інформаційні технології

(10-11 класи)

(8.00-12.00)

7 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

Коломієць В.А.

3

Російська мова та література (9-11 класи)

(12.00-16.00)

7 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

4

Фізика

 (7-11 класи)

 

(8.00-12.00)

8  листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

Коломієць В.А.

5

Історія

(8-11 класи)

(08.00-12.00)

20 грудня

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

6

Економіка

(9-11 класи)

 

(08.00-12.00)

14 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Коломієць В.А.

7

Іноземні мови (англійська, німецька, французька)

(8-11 класи)

(8.00-16.00)

15 листопада

 

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

8

Географія

(8-11 класи)

 

(8.00-12.00)

21 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Коломієць В.А.

9

Екологія

(10-11 класи)

 

(8.00-12.00)

22 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Коломієць В.А

10

Астрономія

(10-11 класи)

 

(12.00-16.00)

20 грудня

 

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

11

Українська мова та література

(7-11 класи)

(08.00-12.00)

12 грудня

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Яремчук Н.І.

Коломієць В.А.

12

Математика (7-11 класи)

 

(8.00-12.00)

29 листопада

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

13

Правознавство

(9-11 класи)

 

(8.00-12.00)

05 грудня

Жашківська спеціалізована школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Іванько Г.В.

14

Інформатика

(9-11 класи)

 

(8.00-12.00)

06 грудня

 

 



« повернутися до списку новин