Відділ освіти Жашківської міської ради

ПРОБНЕ ЗНО 2022. ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 22 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти .

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Вартість тестування буде визначено регіональним центром оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Учасники пробного ЗНО матимуть змогу:

-        ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

-        виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

-        психологічно налаштуватися на проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

-        навчитись ефективно розподіляти час;

-        оцінити свій рівень знань з обраного предмета.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5?22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/regions/« повернутися до списку новин