Відділ освіти Жашківської міської ради

СТАРТУВАВ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ 9 КЛАСУ ЗЗСО

     З  22 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року педагогічні працівники ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників. Це здійснюється для того, щоб на 2022/2023 навчальний рік до кожного ЗЗСО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класу, які будуть обрані цим закладом освіти.

    Конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас) (далі – Конкурс) та відбір підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти для їх повторного видання здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня (далі – ЗЗСО) згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 та від 10 грудня 2021 року № 1341.

      Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на І етапі до проведення Конкурсу долучаються ЗЗСО.

     Детально ознайомитися з  оригінал-макетами конкурсних підручників 9 клас  можна за покликанням:

https://lib.imzo.gov.ua/vibr-pdruchnikv-dlya-9-klasu-2021-2022-roki/konkursniy-vdbr/

Підручники для повторного видання педагоги будуть обирати 18-19 січня 2022 року:

https://lib.imzo.gov.ua/vibr-pdruchnikv-dlya-9-klasu-2021-2022-roki/povtorne-vidannya/

Інститут модернізації змісту освіти підготував цілий цикл авторських презентацій підручників для 9 класу, детальніше можна переглянути за покликанням:

https://www.youtube.com/channel/UCb99utEiwpGkESp19mxAfdg

    Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснюють учителі закладів освіти, які викладають навчальний предмет, ідентичний предмет вивчення (навчальному предмету), з якого оголошено Конкурс.

    Учителі закладів освіти здійснюють вибір підручників шляхом формування рейтингу з однієї назви підручників.

     Остаточне рішення щодо вибору підручників має бути схваленим на засіданні педагогічної ради ЗЗСО, про що складається відповідний протокол, де зазначається інформація про вчителів, які безпосередній здійснили цей вибір.

   З метою відкритості та прозорості процедури вибору ЗЗСО на власних вебсайтах оприлюднюють вищезазначені протоколи педагогічної ради наступного дня після оголошення висновків Конкурсної комісії, а саме 26 січня 2022 року.

 

 

 « повернутися до списку новин