Відділ освіти Жашківської міської ради

Учні Соколівкого ОЗЗСО в складі збірної команди Черкаської області

Дата: 02.06.2021 15:05
Кількість переглядів: 105

29-30 травня в місті Умань пройшов ІІІ етап кубка України з легкої атлетики (метання диску, метання спису, штовхання ядра). Всеукраїнські змагання проходили на призи призера Олімпійських Ігор О. Крикуна. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 13 областей. 14 легкоатлетів з с. Соколівка в складі збірної команди Черкаської області змагалися в різних вікових групах в метанні спису, метанні диску та штовханні ядра. В підсумку учениця 7 класу Дубовик Анжеліка виборола ІІ місце в штовханні ядра (9м.82см), тим самим виконала норматив ІІІ дорослого розряду за ЄСКУ, Тарасов Ярослав став переможцем змагань зі штовхання ядра (11м.30см.) категорія U-18. Міняжетдінов Юрій переміг в штовханні ядра категорія U-20. Дубовик Олександр зайняв ІІІ місце з метання спису та І місце в штовханні ядра.