A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

Засідання науково-методичної ради відділу освіти Жашківської міської ради

Дата: 01.04.2018 16:01
Кількість переглядів: 218

      Відповідно до плану роботи відділу освіти Жашківської міської ради 30 березня відбулося засідання науково-методичної ради, на яку були запрошені голови методичних рад закладів освіти ОТГ.

      Відкрила засідання начальник відділу освіти – Савицька В. М., яка ознайомила присутніх із Положенням про науково-методичну раду та планом роботи на 2018 рік.

      Голови методичних рад закладів освіти Жашківської ОТГ презентували досвід роботи педагогів, які в рамках підготовки та проведення атестації педагогічних працівників претендують на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист», «вихователь-методист».

      Це сучасні, творчі учителі та вихователі, зі значним багажем знань, які володіють різними методиками навчання та якісно застосовують свої вміння в освітньому процесі. Оцінювалась діяльність педагогічних працівників з огляду на рівень теоретичної, науково-методичної та   професійної компетентності, глибину та якість навчальних досягнень учнів, видавничу діяльність.

      Методичною радою було схвалено 15 експертних висновків педагогів на присвоєння (відповідність раніше присвоєному) педагогічному званню «вчитель-методист», «вихователь-методист».

       Членами методичної ради розроблено рекомендації щодо єдиних вимог до експертних висновків на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) педагогічним званням та методичних карток. За підсумками засідання методист Мусієнко А.П. рекомендувала педагогам, які працюють над науково-методичною проблемою створити власний сайт (блог), на якому висвітлювати свою роботу.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано