Відділ освіти Жашківської міської ради

Обласний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»

     У грудні  2020 року КЗ «Черкаський обласний  центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» проводив облансний етам Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин».

     Захід сприяє поглибленню знань школярів із ботаніки, біології, квітникарства, вихованню у них працелюбності, формуванню екологічної культури, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності учнівської молоді, покращенню зовнішнього і внутрішнього озеленення навчальних закладів.

    У конкурсі-огляді «Галерея кімнатних рослин» взяли участь вихованки гуртка «Юні ботаніки» Пугачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Кучерук Яна, Негодюк Анна, Бедрій Діана. Керівник гуртка Глушко Тетяна Валеріївна.

     Учні підготували проєкт  «Наші рослини», метою якого було залучення учнів до озеленення класних кімнат та території школи, формування екологічної та естетичної культури. У своїй роботі висвітлили перелік корисних кімнатних рослин, перелічили  небезпечні та шкідливі види кімнатних рослин. А також представили фото звіт кімнатних квітів, за якими доглядають учні.« повернутися до списку новин