Відділ освіти Жашківської міської ради

"Стоп булінг"

   В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу практичними психологами, соціальними педагогами закладів освіти Жашківської міської ради були проведені правопросвітницькі заходи "Стоп булінг" з метою інформування учасників освітнього процесу про небезпеку булінгу та шляхи протидії йому.

  Були проведені заняття з елементами тренінгу на тему "Як відрізнити конфлікт від булінгу", вправи "Я ображаюсь, коли...", підготовлені малюнки з теми «Діти проти булінгу», переглянуто повчальний мультфільм «Камінь. Ножиці. Папір», розроблені пам'ятки «Маркери булінгу», складання порад «Як допомогти дітям упоратись з булінгом», засідання дискусійного клубу старшокласів «Як довіряти й бути вдячним»

  Саме такі заняття є першим методом профілактики виникнення та подолання негативних явищ. Під час таких заходів діти граючись та виконуючи практичні вправи  краще засвоюють поданий матеріал та вчаться організовувати навколо себе сприятливу, доброзичливу атмосферу для особистого росту та психологічного комфорту.« повернутися до списку новин