Відділ освіти Жашківської міської ради

Змагання з волейболу серед дівчат

Дата: 14.02.2023 07:54
Кількість переглядів: 94

В рамках I спартакіади серед школярів, 11 лютого в місті Жашків пройшли змагання з волейболу серед дівчат. Учасницями змагань стали юні  волейболістки з семи шкіл громади :  Скибинського ліцею, Острожанського ліцею, Жашківського ліцею №1,  Жашківського ліцею №3, Бузівського ліцею, Тетерівського ліцею та Соколівського опорного ліцею.
     Бронзовими призерами стали юні майстрині повітряного м'яча з Соколівського опорного ліцею, друге місце посіли волейболістки з Тетерівського ліцею, а чемпіонами громади стала команда Жашківського ліцею №1. Кращим гравцем турніру стала Заіменко Анастасія
     Міський голова Цибровський І.А. привітав фіналістів змагань, нагородив грамотами та пам'ятними кубками.