A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

У ЖАШКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №1 ВІДКРИЛИ КЛАС БЕЗПЕКИ

Дата: 16.03.2023 15:00
Кількість переглядів: 15

     14 березня у Жашківському ліцеї №1 відбулося відкриття «Класу безпеки»в рамках  Всеукраїнського проєкту, який спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.

     На відкритті були присутні міський голова Ігор Андрійович Цибровський, начальник відділу освіти Рябоконь Людмила Григорівна,  тимчасово виконуючий обов’язки начальника Уманського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Олександр Ганзюк, головний інспектор ВЗНС ГУ ДСНС України у Черкаській області  Шефіка Сайдаметова; головний інспектор ВЗНС Уманського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Євген Кравченко.

     Святкове відкриття розпочали наймолодші – юні рятувальники ДЮП «Нова нація», які святково оголосили про гарну подію – відкриття класу безпеки та наголосили про важливість знань правил безпечної поведінки в умовах війни і цивільного життя .

     Перший цікавий і  пізнавальний урок провів головний інспектор ВЗНС Уманського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Євген Кравченко. Учитель-рятівник, який доступно та змістовно сформував у школярів поняття про безпеку у різних ситуаціях, особливо наголосивши на мінній безпеці та безпеці в умовах війни.  Після уроку на наших учнів чекав «сюрприз» - автомобіль  МНС з повною укомплектуванням. Працівники місцевої служби МНС доступно та змістовно розповіли наймолодшим учням про призначення кожного з інструментів, відповіли на запитання дітей.

     У  «Класі безпеки» діти різних вікових груп мають можливість як у теорії, так і на практиці вивчати основи протимінної безпеки, правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», а також правила надання домедичної допомоги. Крім цього, школярі можуть просто та зрозуміло вивчати правила пожежної безпеки та алгоритм реагування на надзвичайні події, правила дорожнього руху тощо.

 

Довідка: «Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування