Відділ освіти Жашківської міської ради

Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Жашківської міської ради

     30 серпня 2018 року відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Жашківської громади «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2017/2018 навчальному році та  пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік  в контексті положень «Нової  української школи» за участю міського голови Цибровського І.А..

       У вестибюлі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів працівниками БДЮТ під керівництвом директора Петренко Л.А. було організовано виставку "Таланти є - майбутнє буде" на якій було представлено кращі роботи учнів та педагогів.

      Перед початком роботи конференції відбулося нагородження педагогічних працівників Почесними грамотами Управління освіти і науки Черкаської ОДА, Дипломами та Сертифікатами КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР». Пленарна частина засідання розпочалася розширеною доповіддю начальника В. М. Савицької, яка проаналізувала підсумки роботи закладів освіти у 2017-2018 році та окреслела завдання на новий 2018-2019 рік у контексті положень «Нової української школи» підкреслила, що завдяки взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, небайдужої, відповідальної педагогічних колективів заклади освіти громади готові зустріти своїх вихованців і розпочати новий навчальний рік.

        В обговоренні доповіді взяли участь Кравчук А. М., вихователь-методист ЗДО №6 «Золотий ключик», Ярош О.М. , директор Жашківської  СПШ №1, Сухоносова Н.П. директор, Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5, Пашинська О.М.,   заступник директора з навчально-виховної роботи Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, які ознайомили колег з досягненнями  своїх закладів, ділилися досвідом роботи.

        Член  президії районного профспілкового комітету працівників  освіти Л.А. Пига привітала усіх присутніх з наступаючим навчальним роком та нагородила грамотою та грошовою винагородою Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, керівника ДЮКФП Мазура Д.В., грамотою керівника гуртка з шахів Дробота , та цінним подарунком  керівника БДЮТ Петренко Л.А.

      За підсумками роботи конференції прийнято рекомендації, в яких визначено пріоритетні завдання діяльності закладів освіти громади у 2018-2019 навчальному році.« повернутися до списку новин