A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

STEAM-освіта в дошкільних закладах громади

Дата: 26.01.2024 14:59
Кількість переглядів: 19

      Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти. Ми продовжуємо розповідати про цей тренд у своїх дописах, але нагадаємо що ж це таке? STEAM-освіта охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). Однак, важливо розуміти, що STEАM-навчання – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань.

        Цікавим є те, що під час STEAM-занять в центрі уваги знаходиться не вихователь, а практичне завдання, яке потрібно вирішити шляхом проб і помилок. На перший план виходить здатність вчитись та сприймати зміни, а не самі знання, які нині стають застарілими з неймовірною швидкістю. Це дає впевненість батькам у майбутньому їхніх дітей, адже після застосування STEAM-викладання діти матимуть глибоке розуміння як жити у сучасному динамічному світі.

     Продовжуємо знайомити Вас із напрацюваннями вихователів громади, які є справжніми агентами змін освітньої реформи.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано