A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

ВІДБУВСЯ І (МІСЬКИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 20.05.2024 11:40
Кількість переглядів: 75

 

Сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті. В сучасних важких і болісних ситуаціях викликів та загроз і водночас великих перспектив розвитку, кардинальних змін у політиці, економіці, соціальній сфері пріоритетним завданням суспільного поступу, поряд з убезпеченням своєї суверенності й територіальної цілісності, пошуками шляхів для інтегрування в європейське співтовариство, є визначення нової стратегії виховання як багатокомпонентної та багатовекторної системи, яка великою мірою формує майбутній розвиток Української держави.

     Велику роль у вихованні молодого покоління відіграє військово-патріотичне виховання. Військово-патріотичне виховання молоді проводиться з метою формування у молоді високих морально-патріотичних і психологічних якостей, необхідних для військової служби, прищеплення їм почуття особистої відповідальності за захист Батьківщини.

    Складовою для організації комплексної системи національно-патріотичнного виховання учнівської молоді в Україні є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура»)». Це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, виховників, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

16 травня 2024 року на базі Жашківського ліцею №1 відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри  «Сокіл» («Джура»)». До участі у заході долучилися всі ЗЗСО Жашківської МТГ де представили у конкурсних випробуваннях  рої середньої та старшої вікових груп. Учасників заходу привітали ветеран російсько-української війни, інженер з охорони праці відділу освіти Жашківської міської ради Микола Григорович Кльоц, спеціалісти 2 відділу Уманського РТЦК та СП Анатолій Володимирович Козаков та Володимир Юрійович Приймак, які зауважили, що наразі ведуться запеклі бої за незалежність та цілісність нашої держави, а підростаюча молодь має добре навчатись, бути справжніми патріотами та спрямувати надалі всі свої зусилля на відродження та процвітання України.

Протягом Гри рої мали змогу проявити свої знання, вміння й таланти у таких змаганнях-конкурсах: конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», змагання спортивного спрямування «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Метання гранати»,  медичний конкурс «Рятівник», змагання з військово-прикладного  комплексу. Також, 14 травня проведена віртуальна інтелектуальна гра-вікторина на знання історії України «Відун».

У кожному з конкурсів окремо було визначено переможців, а за підсумками всіх конкурсів перемогу здобули:

І місце

Рій «Ластівки» -  Жашківський ліцей №4  Жашківської міської ради Черкаської області

ІІ місце

Рій «Серця патріотів» -  Жашківський опорний ліцей №5 Жашківської міської ради Черкаської області

ІІІ місце

Рій "Мудрі сіроманці" - Жашківський опорний ліцей №2 Жашківської міської ради Черкаської області

Старша вікова група

І місце

Рій «Жашківські ОТАМАНИ» - Жашківський ліцей №1 Жашківської міської ради Черкаської області

ІІ місце

Рій «Соколи» - Соколівський опорний ліцей Жашківської міської ради Черкаської області

ІІІ місце

Рій «Патріоти» ім. Івана Богуна – Вороненський ліцей  Жашківської міської ради Черкаської області

Щиро вітаємо молодих джур, виховників та бажаємо подальших перемог!

Тримаймо стрій!« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано