A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жашківської міської ради

СТАРТУВАВ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 7 КЛАСУ

Дата: 31.03.2020 18:40
Кількість переглядів: 98

      Конкурсний відбір підручників для 7 класу закладів  загальної середньої освіти здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів типових освітніх програм ЗЗСО згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 та від 12 грудня 2019 року № 1543.

     Педагогічні працівники ЗЗСО з 30 березня до 15 квітня 2020 року ознайомлюються з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників  для 7 класу. Це здійснюється для того, щоб на 2020/2021 навчальний рік до кожного ЗЗСО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 7 класів, які будуть обрані цим закладом освіти.

     Ознайомитися з електронними версіями підручників для учнів 7 класу (з предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Інформатика») можна за посиланням:

https://lib.imzo.gov.ua/konkurs-pdruchnikv/konkursniy-vdbr-pdruchnikv-dlya-7-klasu/

    Безпосередній вибір підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснюють вчителі ЗЗСО, який схвалюється на засіданні педагогічної ради ЗЗСО, протокол якого підписують члени педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників. ЗЗСО на своїх вебсайтах оприлюднюють протоколи педагогічної ради:

 до 15 квітня 2020 року стосовно вибору підручників для 7 класу.

ЗЗСО заповнюють спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів лише для тих підручників, які використовуватимуться у даному закладі освіти у 2020/2021 навчальному році.

1. ЗЗСО заповнюють спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників окремо для 7 класів.

Опорні ЗЗСО оформлюють вибір електронних версій оригінал-макетів підручників у тому числі й для своїх філій.

2. Кількість примірників кожного з підручників має відповідати реальному вибору ЗЗСО і визначається як фактична кількість учнів у 6 класах та кількість учителів, які викладають у 6 класах даного закладу освіти у 2019/2020 навчальному році.

3. Якщо в закладі освіти кількість 6 класів на паралелі більше одного, то можна вибирати різні електронні версії оригінал-макетів підручників для кожного класу.

Керівники ЗЗСО несуть персональну відповідальність за достовірність результатів вибору та своєчасність їх оформлення.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано