Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

ЗРОБИМО ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНИМ!

Дата створення: 10:51 13.06.2019

       Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я людей. Проте з кожним роком збільшується кількість негативних факторів, що згубно впливають на безпеку життєдіяльності. Лихо краще попередити, ніж боротися з його наслідками, часто трагічними.

Небезпека у спеку

Дата створення: 10:50 13.06.2019

     Настала довгоочікувана пора року — літо, пора відпусток, відпочинку та сонця. Однак, таке бажане сонце не завжди безпечно і може призвести до різкого погіршення стану здоров’я, пов’язаного з перегріванням організму, особливо у дітей та осіб похилого віку.

#ОсвітнійХайп - найбільший фестиваль освітніх інновацій

Дата створення: 16:06 10.06.2019

      8 червня у 13 містах країни одночасно відбувся #ОсвітнійХайп - найбільший фестиваль освітніх інновацій.

Навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата створення: 14:14 10.06.2019

        4-5 червня 2019 року на базі Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Жашківської міської ради відбулося навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності  для керівників, новопризначених керівників та заступників керівників, відповідальних за безпеку життєдіяльності закладів освіти за участю провідного спеціаліста Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА СТРИЖАК Лариси Федорівни та методиста КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» ПЛАХУТИ Віктора Вікторовича.

Відкритий Всеукраїнський шаховий турнір

Дата створення: 16:56 06.06.2019

      З 31 травня по 2 червня 2019 року в місті Біла Церква проходив Відкритий Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений пам'яті Олександра Подольського за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України Київській області.

Нове державне свято День батька

Дата створення: 10:15 06.06.2019

      Нове державне свято День батька, починаючи з 2019 року, буде відзначатися в Україні в третю неділю червня. І в нинішньому році ця дата припадає на 16 червня. Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька в виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства. Привітайте своїх татусів з Днем батька та нагадаєте їм про свою любов. І робить це не лише на свята. Адже без сім'ї нема щастя на землі.

Замітки на полях під час пленерної практики

Дата створення: 14:47 04.06.2019

       7 червня відбулося заключне засідання МО вчителів образотворчого мистецтва шкіл Жашківської ОТГ. Засідання проводилось за формою художньої польової практики - пленеру. Учасники отримали теоретичні поради та практичні навички в проведені пленерних занять з учнями. Дана форма навчально-виховної роботи з образотворчого мистецтва формує ключові мистецькі та міжпредметні компетентності, може бути використана вчителями в навчальному процесі.

Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» - прекрасне свято радості та надії

Дата створення: 12:40 03.06.2019

      Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.          Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

Юні друзі прикордонників

Дата створення: 08:58 28.05.2019

     28 травня 2019 року в Жашкові на стадіоні ім..Ю.Гагаріна працівниками Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Жашківської міської ради разом з військовим комісаріатом було організовано та проведено військово-патріотичну гру юних друзів прикордонників, присвячену 101 річниці створення прикордонної службі та з нагоди дня вшанування ветерангів-прикордонників всіх поколінь.

У Жашківській ОТГ започатковано нову традицію

Дата створення: 11:07 27.05.2019