Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Про підсумки проведення XХІV обласної виставки “Інноваційний пошук освітян Черкащини“

Дата створення: 16:50 07.05.2019

        Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації   від 15.01.2019 № 5 „Про проведення XXІV обласної виставки „Інноваційний пошук освітян Черкащини“ та з метою розвитку професіоналізму кадрового потенціалу, удосконалення функціонування регіональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців для професійної діяльності, інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади і управління про новітні досягнення освітян Черкащини, прискорення процесу трансформації перспективного педагогічного досвіду в широку педагогічну практику, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, стимулювання пошуку власних оригінальних підходів до вирішення проблем удосконалення змісту навчально-виховного процесу, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві з 9 по 11 квітня 2019 року на базі комунального навчального закладу „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради“ проведено XХІV обласну виставку     „Інноваційний пошук освітян Черкащини“.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата створення: 10:52 07.05.2019

      В Україні з 6 по 12 травня проходить Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLives. 

Вишиванка дітям АТО

Дата створення: 15:21 06.05.2019

     Громадською організацією «Волонтерська Сотня Доброволя» проводиться благодійна акція «Вишиванка дітям АТО», метою якої є сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Український народ – народ-переможець!

Дата створення: 15:41 03.05.2019

       Друга світова війна – найбільший збройний конфлікт в історії людства. В ньому протистояли два військово-політичні блоки – держави Осі та Об’єднані Нації (Союзники). Бойовими діями були охоплені Європа і Східна Азія, Африка і Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Україна була одним із театрів, де відбувалися найзапекліші бойові дії Другої світової. Війна прийшла на територію України у перший свій день – 1 вересня 1939 року. До останнього дня війни, 2 вересня 1945 року, українці воювали на різних фронтах    глобального конфлікту.

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 15:21 03.05.2019

       За результатами огляду-конкурсу серед ДЮСШ та ДЮКФП Черкаської області на кращий стан навчально-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах та дитячо - юнацьких клубах фізичної підготовки системи освіти Черкаської області у 2018 році в номінації „Кращий дитячо-юнацький спортивний клуб фізичної підготовки“ І місце зайняв Жашківський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки. У огляді-конкурсі взяли участь 9 із 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Черкаської області. Учасниками огляду-конкурсу були надані підсумкові матеріали з оцінкою діяльності відповідно до вимог Положення.

Безпечне та здорове майбутнє праці

Дата створення: 11:16 03.05.2019

      Відповідно до плану роботи відділу освіти, розроблених заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на 2019 рік, у період з 22.04.209 року по 26.04.2019 року, в закладах освіти Жашківської громади пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. В цьому році заходи з охорони праці проходили під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Чисте місто

Дата створення: 16:20 25.04.2019

         ЗЗСО №4 долучився до акції «Чисте місто» в рамках Всеукраїнського Дня довкілля. Учні школи разом з учителями провели суботник з метою благоустрою прилеглої до закладу території.

Let`s GoCamp!!!

Дата створення: 16:11 24.04.2019

http://zhashkiv1.school.org.ua

Всеукраїнський фестиваль арт - терапії "ART - PRAKTIK. ІНКЛЮЗІЯ.

Дата створення: 12:30 24.04.2019

     19 квітня в м.Умань відбувся 54 Всеукраїнський фестиваль арт - терапії "ART - PRAKTIK. ІНКЛЮЗІЯ. Цей захід провели тренери з усіх міст України. Інформація, якою вони ділились, була захоплюючою та корисною. Це ізотерапія, літотерапія, пісочна терапія, ігротерапія, тілесна арт - терапія, нейрокорекція, казкотерапія, лінгвотерапія та арт - гра. Учасники прослухали теоретичну частину, а також спробували себе у практичній діяльності.