Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Міжнародна акція – Уроки Добра на тему «Чисті думки творять дива» в Литвинівському ЗЗСО

Дата створення: 14:51 18.03.2019

Звіт про проведення Міжнародної акції – Уроки Добра  на тему « Чисті  думки творять дива» в Литвинівському ЗЗСО

Людина починається з добра

Дата створення: 11:25 18.03.2019

     

Конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Дата створення: 09:13 18.03.2019

      Конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток», який проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні» проводиться в Україні уже 4 роки та має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар'єри, надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Організатори конкурсу: Міністерство молоді та спорту, Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку.      Учениця нашого закладу Синчак Інна не тільки подала есе на конкурс, а й ввійшла в топ кращих есе (всього було подано на конкурс 1200 есе).      В результаті на регіональну конференцію в м.Київ було відібрано 40 претендентів із 5 областей: Київської, Чернігівської, Житомирської, Черкаської, Вінницької. Слід відзначити, що з Черкаську область представляли троє десятикласників (з Черкас, Шполи та Жашкова).      Регіональна зустріч була дуже цікавою та насиченою: нові знайомства, командна робота, зустрічі з успішними людьми різних галузей (ІТ-технології, банкір, архітектор, журналіст, хірург), створення власного рецепта успішної кар’єри. Попереду ще один етап – творча робота та національний відбір.

Міжнародна акція - Уроки Добра

Дата створення: 09:03 18.03.2019

         Щороку навесні  у школах проходить Міжнародна акція - Уроки Добра. 

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ДИТСАДКУ "Золотий ключик"

Дата створення: 16:53 12.03.2019

       З 1 по 11 березня 2019 року, в рамках святкування з Дня народження  великого Кобзаря, у  ЗДО №6 пройшли заходи, присвячені  вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Ці заходи були спрямовані на виховання у дітей любові і поваги до культурної спадщини своєї Батьківщини: екскурсія до історичного музею, заняття, бесіди, розвага, виставка.

Знайомство із сайтом "Всеосвіта"

Дата створення: 16:38 12.03.2019

Знайомство із сайтом Всеосвіта https://vseosvita.ua Експерименти для дітей з водою: просто і цікаво! Пропонуємо вам прості, але водночас цікаві експерименти з водою для юних дослідників. Незалежно від того, скільки вам років, наукові експерименти люблять всі. Це найкращий спосіб дізнатися про природу речей і взаємозв’язок між ними. Наукові експерименти захоплюють і відкривають нам безліч незвіданого. Пропонуємо вашій увазі прості експерименти з водою для дошкільнят і нушівців. Приготуйте високі гумові чобітки, аби ваші ніжки не промокли:)

16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

Дата створення: 16:27 12.03.2019

У суботу, 16 березня, в усіх регіонах України відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Міжнародна акція - Уроки Добра

Дата створення: 10:02 12.03.2019

      Щороку навесні  у школах проходить Міжнародна акція - Уроки Добра. У 2019 році пропонується долучитися учителям, вихователям до проведення Уроків Добра з 11 по 15 березня під загальною темою: «Чисті думки творять дива».