Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

ПРИДБАННЯ ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата створення: 16:04 16.03.2020

        На виконання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), з  метою дотримання  санітарно-епідеміологічних правил утримання освітніх закладів відділом освіти закуплено дезінфікуючі засоби «Дезактін» та «Жевель-Клейд», які мають сертифікати якості, підтверджують їх походження та безпечність  на суму 20,370 грн.

ВИТИНАНКИ - ДАВНЄ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Дата створення: 13:04 16.03.2020

     12 березня відповідно до плану відділу освіти на базі КЗ «Жашківська мистецька школа» відбувся  семінар-практикум «Кустодії –історичний прототип української витинанки». Крамаренком Т.В., керівником методичного об'єднання учителів образотворчого мистецтва, учителем Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської міської ради підготовлено цікавий матеріал про історію виникнення кустодій на теренах України.

ЗАХОДИ З ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

Дата створення: 10:37 16.03.2020

    Відділом освіти  та керівниками ЗО систематично контролюється технічний стан електрообладнання в освітніх закладах. З метою запобігання враженням електричним струмом та захисту електрообладнання від пошкодження при аварійних ситуаціях 10-11 березня у семи закладах загальної середньої освіти та восьми закладах дошкільної освіти Жашківської міської ради підприємством КП «Промпобуттехніка» (з якими укладено договір №1254 від 02.03.2020 р.) - електротехнічна лабораторія та інженером – енергетиком відділу освіти Полозуном В.М. проведено перевірку технічного стану електроустаткування та  контурів заземлення відповідно вимог «Правил безпечної експлуатації  електроустаткування споживачами".

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Дата створення: 15:53 13.03.2020

    З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата створення: 15:44 13.03.2020

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА (протокол №5 від 11 березня 2020 року) та з метою дотримання вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджено карантин.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИНУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 11:05 13.03.2020

     На виконання рішення виконавчого комітету Жашківської міської ради №44 від 12.03.2020 р.  «Про запобігання поширенню на території Жашківської ОТГ коронавірусу COVID-19», 12 березня начальником відділу освіти Савицькою В.М. проведено нараду з керівниками ЗО, працівниками відділу освіти, на якій розглянуто питання запровадження карантину в закладах освіти та виконання  профілактичних  заходів щодо недопущення поширення коронавірусу серед  учасників освітнього процесу. 

"Городи на підвіконні"

Дата створення: 13:31 11.03.2020

    Світ природи цікавий і неповторний.  Уявлення про природу, її значення в житті кожної людини закладається в дошкільному віці. Саме починаючи з раннього віку, формуємо в дітей екологічну культуру, бо це складова загальної культури особистості. Екологічно компетентна особистість не тільки розуміє, а й відчуває серцем, що рослини – це живі організми, які потребують, так само, як і люди, певних умов життя.      Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість: розширити уявлення дітей про рослини, про умови, які необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та бачити  результату своєї праці. Вихователі виховують в дітей бажання брати участь у трудовій діяльності. Разом висаджують рослини доглядають за ними. На власному досвіді кожна дитина переконалась, що рослину можна виростити з маленького зернятка, цибулинки, навіть взимку, коли надворі холодно. Але, щоб рослина зросла їй необхідний догляд. Особливе задоволення від своєї праці діти отримують коли вживають цибульку в їжу. І смачно, і корисно.

ШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата створення: 12:49 10.03.2020

Щовесни, коли тануть сніги,

Зональні змагання з волейболу за програмою ХХVІ обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 14:03 09.03.2020

     7 березня відбувся зональний етап обласних змагань з волейболу за програмою ХХVІ обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти на базі Жашківської СПШ №1 та Жашківськького ЗЗСО №2. За вихід у фінал у групі змагалися команди Жашківської ОТГ, Бузівської ОТГ, Уманського, Маньківського та Монастирищенського районів. Команда дівчат Жашківської спеціалізованої школи №1 зайняла 2 місце, здобувши перемогу в трьох іграх та зазнавши поразки в грі з командою Монастирищенського району з рахунком 1:2. Команда юнаків Жашківської спеціалізованої школи №1 здобула перемогу в усіх іграх з рахунком 2:0, стала переможцем зонального етапу та продовжить боротьбу у фіналі.