Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

За чисте довкілля

Дата створення: 11:29 19.04.2019

       

Військовий вишкіл - запорука успіху майбутнього воїна

Дата створення: 11:23 19.04.2019

http://zhashkiv1.school.org.ua/news/14-15-02-18-04-2019/

Виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

Дата створення: 10:23 15.04.2019

      Протягом 9-11 квітня 2019 на базі комунального навчального закладу “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної  ради» розпочала роботу щорічна ХХІV традиційна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Дата створення: 09:10 15.04.2019

      Чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

Подорож у королівство трьох кольорів

Дата створення: 08:51 15.04.2019

11 квітня на базі СПШ №1 ВГО  «Всеукраїнський   парламент   працездатних  інвалідів», а саме ЗК Театрально-концертна студія інвалідів «Добробут та злагода»  для дітей освітніх закладів Жашківської громади показували лялькову виставу “Подорож у королівство трьох кольорів”. Театр постійно  проводить   різноманітні просвітницькі благодійні  заходи,  завдяки  чому  понад 10 000 дітей сиріт та з інвалідністю, також діти які живуть в будинках, або школах - інтернатах, мають змогу дивитися  вистави  безкоштовно. Фейерверк  гумору  та  сатири, цікаві події, що відбувалися на сцені утримували увагу глядачів з першої до останньої  хвилини. Не дивлячись на зміну декорацій та подій - вистава пройшла на «одному диханні».

Активний громадянин – ефективна влада

Дата створення: 14:53 11.04.2019

      Розвиток країни залежить від активності громадян. На сьогодні актуальною є демократична трансформація українського суспільства та його інтеграція у європейську спільноту через навчання, інформування та просвіту громадськості. Неоціненним є обмін досвідом з колегами європейських закладів освіти. 9 квітня за сприяння відділу освіти Жашківської міської ради мала можливість взяти участь у конференції «Молодь для громадянського суспільства: від проектів локальних змін – до успішних політик держави», яка проходила в м.Києві в рамках міжнародного проекту «Активний громадянин – ефективна влада». Проект започатковано Центром європейської політики (СЕР)  та організацією «Світ розвитку суспільства» (WDS).

Наше місто найкраще

Дата створення: 10:21 11.04.2019

     Протягом квітня місяця в закладах дошкільної освіти традиційно проводиться Місячник саду і лісу. Заходи, організовані у закладах в рамках місячника спрямовані на  розвиток моральних якостей дитини,  виховання любові до рідного краю, природи,  бережливого ставлення до всього живого. Дітям особливо близьке і дороге те, що вони самі виростили. Наявність у садочку дерев, рослин, які посаджені з допомогою дітей,  організація догляду довготривалих спостережень за ними дає можливість виховувати в малят  такі якості, як бережливе ставлення до природи, любов та звичку до праці, відповідальність за доручену справу. Тому в дитячих садках під місячника та всеукраїнської акції "За чисте довкілля" організовані прибирання та благоустрій територій, висаджування дерев, кущів, квітів, проводяться різні види колективної праці. «Весняний день – рік годує», «Весняні турботи», «Зробимо разом», «Посади своє дерево», «Калинова алея», «Дружна родина – гарна Україна», «Наше місто найкраще» - під такими лозунгами проходили заходи в закладах.        Крім того вихованці садків громади, разом з педагогами та батьками, долучилися до Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів-2019». Провели цікаві  та пізнавальні бесіди, заняття, спостереження, виставки малюнків про життя птахів.

Відкрита реєстрація на (не)конференцію EdCamp Ukraine 2019

Дата створення: 12:48 10.04.2019

Відкрита реєстрація на (не)конференцію EdCamp Ukraine 2019 Відкрита реєстрація на п’яту національну (не)конференцію EdCamp Ukraine 2019.

Про результати роботи атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Жашківської міської ради

Дата створення: 09:45 10.04.2019

      Атестація для педагога – це перевірка особистого творчого зростання. Вона сприяє вивченню та пропагуванню перспективного педагогічного досвіду, розвитку педагогічної майстерності і компетентності формування вчителя як творчої особистості, здатної до створення  якісно нового  – одне з найважливіших завдань атестації. Метою  атестації є активізація творчої і професійної діяльності педагогів, підвищення  відповідальності за результати їх роботи.