Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Півфіналісти проекту "Відкривай Україну"

Дата створення: 16:05 20.12.2020

     Команда "Нестандартний варіант" ЗЗСО №5 працювала в проекті "Відкривай Україну" в нелегкий для країни час. Їм багато вдалося реалізувати за період роботи над проектом, вони змогли привернути увагу громадськості міста до глобальної проблеми накопичення твердих побутових відходів. Разом з мешканцями рідного міста взяли участь у впорядкуванні та благоустрою території. Плідно та активно працювала команда та отримала дипломи півфіналістів,  безцінний досвід роботи в груповій та спільній роботі онлайн, навчилися комунікувати, пропонувати та переконувати, доносити до інших людей важливі проблеми які є реалією сьогодення. Тож маючи такий досвід роботи ми будемо продовжувати розвивати нашу громаду та творити завтра своїми руками. Адже майбутнє починається з кожного із нас.

Онлайн-семінар для організаторів туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти області

Дата створення: 08:19 19.12.2020

     18 грудня відбувся обласний онлайн-семінар для організаторів туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти області. До участі у заході долучилися і працівники ДЮКФП Жашківської міської ради.

Рубрика " Методична студія". Урок української мови. ЗЗСО №4.

Дата створення: 15:45 18.12.2020

      Відповідно плану роботи відділу освіти та плану проведення  методичних заходів у закладах освіти громади 15 грудня у  Жашківському ЗЗСО №4 Жашківської  вчителем української мови та літератури Тушевською В.Г.  проведено відкритий урок у 10 класі на тему: «Синоніми, їх види, уживання. Синонімічний ряд».

Подарунки від Святого Миколая

Дата створення: 14:39 18.12.2020

     День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!

Акція в ЗДО №6 "Подаруй дитині свято"

Дата створення: 10:23 18.12.2020

                    Акція в ЗДО №6 "Подаруй дитині свято"       У житті виникають проблеми, подолати які самостійно важко, а іноді просто неможливо. Важливо, щоб в такий момент поруч були люди, які можуть не лише вислухати та зрозуміти, але й надати дієву допомогу. В закладі «Золотий ключик» №6 відбулася акція до дня святого Миколая та Нового року «Подаруй дитині радість». Чудова ідея належить вихователю середньої групи Барановській Людмилі Олексіївні. Метою було створити атмосферу свята дітям з малозабезпечених родин, дітям-сиротам. Працівники, батьки та вихованці активно долучилися до заходу, передали іграшки, книги, альбоми, олівці, пластилін, розмальовки  та одяг в центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

РОЗПОЧАЛА ФУНКЦІОНУВАННЯ «ДИСТАНЦІЙНА ШКОЛА ДЛЯ УЧНІВ»

Дата створення: 09:27 18.12.2020

     Повідомляємо, що на виконання листа МОН України № 1/9-609 від 02 листопада 2020 року «Щодо організації дистанційного навчання», з урахуванням «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 08 вересня 2020 року № 1115 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224) та з метою організаційної та методичної підтримки педагогічних працівників, які організовують дистанційне навчання, на сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочала функціонування  «Дистанційна школа для учнів» (за посиланням  https://bit.ly/3oD31He ).

ВИСТАВКА-КОНКУРС «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»

Дата створення: 09:27 17.12.2020

 

Нагороди для команди фіналістів WINNERS освітнього проєкту "Відкривай Україну"

Дата створення: 13:39 16.12.2020

     Напередодні новорічних свят команда Жашівської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  WINNERS отримала почесну відзнаку та дипломи  і подарунки для кожного учасника від організаторів освітнього проєкту "Відкривай Україну".  Ми ще раз вітаємо команду з успішним завершенням проєкту "Охоронці пішоходів"  і бажаємо подальших  творчих звершень в ім’я зміцнення та укріпнення Жашківської громади та України.

#Святонаближається

Дата створення: 12:57 16.12.2020

      Уже другий рік поспіль діти  закладу дошкільної освіти "Ромашка" №4  готують власноруч іграшки на головну ялинку. Отож, сьогодні запрацювала майстерня "ЯЛИНКОВИХ ІГРАШОК" під час роботи якої діти, під керівництвом вихователя Струсь Н.В. виготовляли прикраси для лісової гості в техніці декупаж. Ще зовсім трішки пройде часу і іграшки закрасуються на гіллях новорічного дерева.

Рубрика " Методична студія"Урок історії. «Ізраїльсько-Іудейське царство». ЗЗСО №2.

Дата створення: 12:30 16.12.2020

      Відповідно до плану роботи відділу освіти та графіка методичних заходів   Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 представляє фрагмент уроку Всесвітньої історії для 6 класу на тему: "«Ізраїльсько-Іудейське царство». Вчитель Коваль Валентина Петрівна. Мета уроку : дослідити процес утворення, розвитку та занепаду Ізраїльсько-Іудейської держави, з'ясувати її хронологічні межі, навчити знаходити  на карті кордони Давньоєврейського царства, визначити, яким був внесок Ізраїльсько-Іудейського народу у світову культуру.