Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Увага: продовжена реєстрація у Літню школу професійного розвитку педагогічних працівників!

Дата створення: 09:53 06.06.2018

       У зв'язку із  чисельними зверненнями педагогічних працівників комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» до 08 червня 2018 року продовжив додаткову реєстрацію для участі у наступних тренінгах Літньої школи професійного розвитку педагогічних працівників Черкаської області: 

Про перевірку персональних даних на платформі ED-ERA

Дата створення: 09:45 06.06.2018

       Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 №34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи» вчителі початкових класів,  заступники директорів шкіл, які курують початкову освіту, вчителі мистецтва та вчителі фізичної культури, які у 2018-2019 навчальному році працюватимуть із першокласниками проходять навчання за дистанційним курсом на платформі ED-ERA.

Почуйте серцем голос дитини

Дата створення: 15:08 05.06.2018

      Насильство над дітьми – проблема, яка завжди існувала і скоріш за все, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві. Сучасність демонструє такі його приклади, як смерть дітей від голоду, загибель їх під час бомбардувань і обстрілу, міжнародних конфліктів, вбивство в таборах біженців, на побутовому ґрунті. Нерідкі і такі форми насильства, як торгівля дітьми, залучення до жебрацтва, проституція, економічна експлуатація, позбавлення житла, коштів для існування, зневага потребами й інтересами. Діти є найнезахищенішою і найуразливішою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Саме з їх провини діти стають жертвами домашнього насильства, опиняються в зонах стихійних і природних катастроф, військових дій тощо.

День захисту дітей

Дата створення: 19:03 03.06.2018

           Цікаво та змістовно відсвяткували заклади освіти День захисту дітей. Програма заходів була різноманітною: флешмоби,  арт – майданчики, майстер класи, спортивні екстрими, велопробіги, змагання та баскетболу та футболу.   Початок свята відбувся 31 травня для дітей пільгових категорій з перегляду казки "Колобок на новий лад", яку підготували вихованці БДЮТ. Заключним акордом став фестиваль дитячої та учнівської молоді. Міський голова І.А.Цибровський, начальник відділу освіти В.М.Савицька привітали дітей, педагогів, батьків із святом, вручили відзнаки  за особливі досягнення в навчанні, спорті.  Кожен заклад відділу освіти Жашківської міської ради отримав сертифікат на придбання оргтехніки та спортивного спорядження.

Військово-патріотична гра "Джура", обласний етап

Дата створення: 19:23 30.05.2018

       Заклади освіти Жашківської міської ради в обласному етапі військово - патріотичної гри з честю представляла команда Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів. Цьогоріч участь у грі взяв  21 рій зі всієї області. Упродовж п’яти днів джури змагалися за першість в таких етапах: «Впоряд», «Перетягування линви», «Туриистсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Пластун», «Відун», «Рятівник», «Ватра», «Таборування», «Добре діло».

Козацький гарт

Дата створення: 16:03 24.05.2018

        22 травня команда Жашківської спеціалізованої школи №1 взяла участь в обласному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт", тренер Чорний В.М..

Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Дата створення: 15:57 24.05.2018

Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”         Державна наукова установа  «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед учителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору  представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року  та  в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

День Європи в закладах освіти

Дата створення: 16:27 22.05.2018

День пам'яті жертв політичних репресій

Дата створення: 09:53 22.05.2018

У понеділок, 21 травня, у закладах освіти вшановували 80-ті роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

День вишиванки в закладах освіти Жашківської міської ради

Дата створення: 10:15 18.05.2018

.День вишиванки. Це великий день,