Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Педрада, портал освітян України, пропонує

Дата створення: 08:35 02.07.2018

У знайомих педагогів серед основних фокусів уваги червня такі ↓↓↓ Як підготуватися до нового навчального року: які освітні плани і програми використовувати в НУШ, як організувати простір початкових класів чи за якою програмою працювати з дошкільниками. Що робити з вихованцями влітку: як найкраще провести пришкільний табір, чимзайняти дошкільників або які пісні про літовивчити з вихованцями.  Про це — у статтях від «Педради»

Нарада керівників ЗЗСО

Дата створення: 08:56 27.06.2018

 

Конституція - основний Закон держави

Дата створення: 11:33 23.06.2018

З нагоди 22 річниці прийняття Конституції України в закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освітигромади було проведено:

Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер"

Дата створення: 15:54 19.06.2018

           15-17 червня Відбувся відкритий Всеукраїнський турнір на Кубок "Шацьких озер" у Волинській області, Шацькому районі в якому взяли участь команди з України, Литви, Молдови, Білорусії, Польщі. Команда Жашківської громади представила 6 участників.  1 місце у ваговій категорії 42 кг. заняв Байрак Владислав, вихованець ДЮКФП, тренер В. Русин, категорія  - 2009-2010 роки народження. Порадившись з теренером Владислав вирішив поборотись в категорії +42 кг. (більше 42кг.), де зайняв 3 місце, чим завоював симпатію глядачів.

Подорож історичними стежками

Дата створення: 14:48 14.06.2018

  Учні ЗЗСО №5 Жашківської міської ради під час літніх канікул не тільки відпочивають, а й збагачують свої знання, подорожуючи історичними стежками, відвідуючи цікаві місця України. Так, 13 червня школярі побували у м.Києві. Спочатку школярі побували в унікальному місці - музеї просто неба «Пирогово», де познайомилися зі стародавньою архітектурою, культурою та побутом українських селян. Потім учні відвідали музеї воскових фігур в с. Гатне Київської області. Надзвичайно сильне враження справили воскові фігури знаменитих українців. Дуже цікавою була розповідь екскурсовода. Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.

Пізнаємо історію рідної країни

Дата створення: 14:47 13.06.2018

       

ХАЙ СОНЦЮ І КВІТАМ ВСМІХАЮТЬСЯ ДІТИ!

Дата створення: 11:51 13.06.2018

        Літо - це пора незвичайних вчинків, нових вражень, яскравого життя! Адже воно сповнене пригодами та безтуротними моментами. В учнів закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради з'явилась прекрасна нагода відчути і побачити літо, не пропустити зустріч з ним.  Допомогають їм у цьому – пришкільні табори, до яких вони прийшли цього року. Кожний день у таборах – незабутній, оригінальний та неповторний. Адже колективи закладів освіти велику увагу приділили організації дозвілля дітей, а саме: проведенню  спортивних змагань та турнірам, туристичним екскурсіям і мандрівкам. Також організовано прогулянки на природу, захоплюючі естафети, веселі конкурси, творчі ігри та робота улюблених гуртків і секцій позашкільних закладів.