Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Етно-проект «Андріївські вечорниці»

Дата створення: 08:38 13.12.2019

    Вивчення народних звичаїв, традицій і обрядів – один із пріоритетних  напрямів виховної роботи Скибинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

"Особливі" педагоги

Дата створення: 12:25 12.12.2019

      Однією з найважливіших умов впровадження інклюзивної моделі в закладах освіти є організація праці фахівців, результатом якої має стати освітнє середовище, максимально сприятливе для різнобічного розвитку всіх вихованців, у тому числі і з особливими потребами. Успішна інклюзія неможлива без спеціального дефектологічного супроводу. Тому однією з нагальних проблем інклюзивної освіти, яка потребує вирішення на даному етапі, є кадрове забезпечення закладів освіти. 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Дата створення: 11:00 12.12.2019

      В Україні запустили новий яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою", приурочений до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначався 7 грудня. Працівники та вихованці закладів освіти  долучилися до цієї акції, адже вміння пов’язувати і носити хустки це є давня жіноча традиція, яка притаманна всім регіонам України.

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр - облік

Дата створення: 15:52 10.12.2019

      6 грудня 2019 року на базі Українського інституту нормативної інформації в Києві відбувся консультативно-тренінгове заняття для шкільних бібліотекарів, участь в якому взяли бібліотекарі Жашківської СПШ №1 – Шевчук Вікторія Іванівна та Бабенко Ольга Миколаївна. Темою заняття була цікава та дуже актуальна проблема автоматизована бібліотечно-інформаційна система -  «Шкільний бібліотечно-інформаційний  центр - облік».

Всесвітній день волонтера

Дата створення: 15:24 09.12.2019

       5 грудня – Всесвітній день волонтера. Україна — єдина країна у світі, де цей день переходить у День збройних сил, який відзначається 6 грудня. Волонтерський рух у нашій країні став популярним, починаючи з Революції гідності і російської окупації. 

Інноваційний тиждень в ЗДО «Сонечко» с. Скибин

Дата створення: 13:06 09.12.2019

         З 2 по 6 грудня в ЗДО "Сонечко" проходив інноваційний тиждень  «Упровадження інноваційних технологій в освітній процес дошкільного  закладу освіти». Науково-методичний супровід освітнього процесу дошкільного навчального закладу спрямований на активне використання  інноваційних педагогічних технологій у практичній діяльності педагогів. Упродовж тижня педагоги закладу демонстрували високий рівень професійної майстерності щодо використання таких інноваційних технологій: 

16 днів проти насильства

Дата створення: 10:15 09.12.2019

     Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.

Міська предметна олімпіада з образотворчого мистецтва «Барви Жашківщини»

Дата створення: 09:17 28.11.2019

      22 листопада 2019 року відділом освіти Жашківської міської ради організовано та проведено предметну міську олімпіаду  з образотворчого мистецтва  «Барви Жашківщини»,  яка спрямована на розвиток учнівської художньої творчості, як засобу відродження та збереження національної культури, пошук творчо - обдарованих дітей, їх  індивідуального художнього розвитку.