Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Методичне засідання шкільних бібліотекарів

Дата створення: 15:56 07.11.2019

       7 листопада 2019 року у Жашківській СПШ №1 відбулося методичне засідання шкільних бібліотекарів ЗЗСО Жашківської міської ради на тему:  «Осучаснення роботи бібліотеки через підвищення професійної майстерності бібліотекарів закладів загальної середньої освіти». В ході роботи були обговорені такі питання: підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек -2019,  інноваційні форми  роботи з бібліотекарями, які працюють  у освітньому просторі Нової української школи; використання електронних бібліотек та електронних книжок у практичній роботі сучасного шкільного бібліотекаря.

День відкритих дверей в ЗДО №4 «Цікаве про природу малюкам»

Дата створення: 14:40 07.11.2019

       1 листопада у закладі дошкільної освіти «Ромашка» №4 відбувся «День відкритих дверей»  де  були висвітлені основні напрями роботи ЗДО. Цей день пройшов під  актуальною тематикою, як для дітей так і дорослих : «Цікаве про природу малюкам». Дошкільники  та  гості мали змогу  пізнавально подорожувати світом природи, дізнавалися багато цікавого про рослини,тварин та птахів.

Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня

Дата створення: 14:20 07.11.2019

          Із 1 до 31 жовтня в рамках  Міжнародного місячника шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Сьогодні дошкільнята, а завтра – школярі

Дата створення: 14:18 07.11.2019

Мудрим є педагог,

Мінімальні вимоги до обсягу підвищення кваліфікації

Дата створення: 14:03 07.11.2019

      Роз'яснення МОН щодо мінімальних вимог до обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти з огляду на звернення з питань особливостей застосування Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників в частині встановлення вимог щодо обсягу підвищення кваліфікації педпрацівників, необхідного для проходження чергової атестації.        Відповідно до Порядку загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного працівника закладу загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти не може бути менше ніж 150 годин на п'ять років, а обсяг підвищення кваліфікації педагогічного працівника дошкільного, позашкільного закладу освіти встановлюється його засновником, але не може бути менше ніж 120 годин на п'ять років.

З 15 листопада стартує Всеукраїнський учнівський конкурс «Стежками Каменяра»

Дата створення: 11:28 07.11.2019

      За підтримки Міністерства освіти і науки України, Львівського національного університету імені Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві Міжнародний Фонд Івана Франка втретє проводить Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра».

Конкурс "Моя щаслива сім "я"

Дата створення: 11:02 07.11.2019

      2019 рік в Україні оголошено роком сім"ї. Саме тому із метою консолідації суспільства навколо ідеї збереження сім"ї, об"єднання і налагодження громадського взаєморозуміння та захисту прав дітей КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР" оголосили конкурс "Моя щаслива сім"я".

8 листопада відбудеться традиційний диктант єдності

Дата створення: 07:59 06.11.2019

       Українське радіо проведе щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», що присвячена Дню української писемності та мови.

Кольорова осінь

Дата створення: 09:56 29.10.2019

      На зміну теплій, сонячній та золотій осені прийшла похмура, сира з туманами пора. Ддошкільнята дошкільного закладу освіти "Ромашка" №4 м. Жашків вирішили внести кольорових фарб у похмурі осінні дні. На допомогу малятам прийшов Умка та наші педагоги: психолог Тетяна Олексіївна та викладач англійської мови Тетяна Петрівна. Діти не тільки займалися ізотерапією, а й повторювали та закріплювали слова на англійській мові, грали в гру з Умкою "Давайте познайомимось".

Є  в селі чудовий куточок, звуть «Сонечко» наш дитсадочок…»

Дата створення: 08:13 29.10.2019

     24.10.2019 року в ЗДО «Сонечко» с. Скибин пройшов День відкритих дверей під назвою «Є  в селі чудовий куточок, звуть «Сонечко» наш дитсадочок…»