Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Роки дитинства — це насамперед виховання серця (В.Сухомлинський).

Дата створення: 09:44 31.10.2018

        31 жовтня пройшли  спільні педагогічні читання ЗЗСО № 5 та ЗДО «Ялинка» № 2 м. Жашкова на тему: «В.Сухомлинський у діалозі з сучасністю: дошкільна освіта – початкова освіта». На педагогічних читаннях були присутні представники початкової школи ЗЗСО № 5: Донець Л.І., Лисак М.В.,бібліотекар Рогоза Л.В. та педагогічні працівники закладу освіти «Ялинка» № 2 директор Мартиненко Н.П., вихователь групи молодшого віку Лановенко С.М., вихователь групи старшого віку Черниш С.П.

Про вшанування пам'яті жертв Голодоморів

Дата створення: 14:07 26.10.2018

       У зв'язку з 85-ми роковинами  Голодомору 1932-1933 років в Україні заходи будуть проходити під загальним гаслом «Україна пам'ятає, світ визнає!».

ПЛАСТИКОВІ ФАНТАЗІЇ

Дата створення: 14:26 25.10.2018

      Практично щодня ми викидаємо пляшки і навіть не замислюємося над тим, щоб їх ще як-небудь використовувати. А що можна зробити з пластикових пляшок? З 22 жовтня в закладі дошкільної освіти «Золотий ключик» №6 проходить виставка «Пляшко, покрутись на іграшку перетворись» з метою екологічного просвітництва. Діти разом з батьками підготували поробки з пластику. Творчі роботи вражають різноманіттям ідей та технік виконання. Малята зрозуміли, що кожній пляшці можна дати друге життя,  зробити багато красивих і корисних предметів, іграшок, декору для будинку. Речі створені своїми руками приносять масу задоволення.

МОН затвердило зміст онлайн курсу для вчителів початкової школи

Дата створення: 11:39 25.10.2018

      Міністерством освіти затверджений зміст дистанційного курсу для підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Відкритий чемпіонат Черкаської області з панкратіону та греплінгу

Дата створення: 10:48 23.10.2018

         21-22 жовтня в м. Черкаси відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з панкратіону та греплінгу. Нашу громаду представляли 10 вихованців Сергія Васильовича Москаленка в розділах "Греплінг", "Фул" та "Традішин".       Полотняк Олег ( 11кл. ЗОШ №3) змагався з 14 учасниками в розділі "Греплінг" і всі поєдинки виграв достроково, посівши I місце в цьому виді.       Медведенко Володимир ( 11кл. ЗОШ №3) посів I місце в роздіді "Греплінг" та II місце в розділі "Фул".        Полотняк Олександр ( 11кл. ЗОШ №3) посів III місце в розділі "Фул".        Ломачинський Віталій ( 11кл. ЗОШ №3) -III місце в розділі "Фул".        Слід відмітити молодого спортсмена Хрущова Артема ( СПШ№1 - 5 кл.), який посів II місце в розділі "Греплінг" та II місце в розділі "Традішин".          З гарної сторони показали себе молоді спортсмени, які виступали перший раз на такому рівні : Нормуратов Артем ( ЗОШ№2  - 3 кл.), Ковальчук Віктор (СПШ№1 4кл.), Адамський Богдан (ЗОШ№3 9 кл.). Вітаємо наших хлопців!

Футбол і дівчата

Дата створення: 11:28 22.10.2018

         20 жовтня відбулися змагання з міні - футболу (дівчата) в яких взяли участь  5 команд : ЗЗСО №3, №4, №5, СПШ №1 та команда Скибинського ЗЗСО.

Змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради

Дата створення: 10:20 17.10.2018

            11 жовтня 2018 року відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради. Базовим  закладом проведення визначено Жашківський заклад загальної середньої освіти №2 в умовах шкільного стадіону.  Змагання проводяться з метою популяризації і розвитку легкої атлетики,  залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя. Участь у змаганнях взяли 7 команд з усіх закладів освіти Жашківської міської ради. Організатори змагань привітали спортсменів, побажали перемог та чесних змагань. Стримуючи хвилювання учні зосередились на спортивній меті. «Перемога понад усе» - читалося в їх очах. Судді зайняли позиції, а далі, відповідно до програми змагань почалась запекла боротьба. В особистих заліках найкращі спортсмени, які  отримали найвищі  результати були нагороджені грамотами відділу освіти. Команди - переможці будуть визначені відповідно до протоколів проведення змагань.

Фоторепортаж з Дня міста

Дата створення: 10:47 16.10.2018

        

Жашків - місто найрідніше

Дата створення: 10:37 16.10.2018

Урок під відкритим небом

Дата створення: 10:52 15.10.2018

        12 жовтня в Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  о 20-й годині відбувся урок астрономії під відкритим небом «Мандрівка на Марс». Пілотами які супроводжували політ був директор школи і вчитель інформатики Ярош Олександр Миронович, вчитель фізики і астрономії Міщанюк Ольга Костянтинівна, вчитель інформатики і керівник гуртка робототехніки Приймак Володимир Юрійович. В ролі космонавтів були юні гуртківці LEGO. В процесі польоту діти познайомилися з сузір`ями Велика і Мала Ведмедиця, Кассіопея, сузір`я Андромеди, Цефей, Волопас. За допомогою телескопу «Арсенал» роздивилися поверхню Місяця і Марса, побачили Полярну зірку.  Потім учнів познайомили з історією створення телескопа і тими відкриттями які були здійснені цим приладом. Урок був завершений чаюванням, поїдання космічних булочок та космічного печева що викликало не менше захоплення ніж споглядання зоряного неба.