Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Відбувся обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Дата створення: 12:55 20.04.2018

        Свої фантазії та мрії про космос вихованці позашкільних закладів освіти області продемонстрували, взявши участь у І (обласному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», який щороку організовує та проводить КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Конкурс тривав з 22 січня по 8 лютого 2018 року. Понад 200 дітей з різних куточків області виготовили 220 робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Література». За результатами проведення конкурсу 99 учасників відзначено дипломами КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Діти Створюють Країну

Дата створення: 10:50 18.04.2018

Хореографічному колективу «Едем» Жашківського Будинку дитячої та юнацької творчості присвоєно почесне звання «Народний художній колектив»

Дата створення: 16:05 17.04.2018

       Колектив БЮДТ під керівництвом директора закладу Петренко Лілії Анатоліївни – активний учасник різноманітних заходів, що проводяться не лише на території Жашківської ОТГ , а й далеко за її межами.

Команда «Штурм» Жашківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської ради переможець зональних змагань в м. Тальне

Дата створення: 14:41 17.04.2018

      Місто Тальне вже не вперше приймає учасників Фестивалю дружин юних пожежних щоразу доводячи свою гостинність і високий рівень підготовки.

Екологічно-освітній проект «Компола»

Дата створення: 12:45 17.04.2018

       10 квітня Мінприроди разом із МОН починають збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». У 200 закладах, які відберуть за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів. Він добре підійде для утилізації залишків їжі та інших побічних продуктів       шкільних їдалень.

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

Дата створення: 14:02 16.04.2018

          В  рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  колективи освітніх закладів відділу освіти Жашківської міської ради прийняли участь у благоустрої, озелененні та поліпшенні санітарного стану міста, населених пунктів Жашківської громади. Проведення подібних заходів згуртовує колективи та допомагає усвідомити кожній людині почуття особистої відповідальності за дотримання чистоти та порядку.

Чемпіонат Черкаської області з боксу

Дата створення: 08:56 14.04.2018

       11-13 квітня відбувся Чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків, дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок. Вихованка ДЮКФП, тренер Юрій Савва,  Софія Кузнецова 2002 р.н., учениця Житнецької ЗОШ виборола 1 місце у ваговій категорії до 63 кг. та стала чемпіонкою Черкаської області. Завдяки такому результату Софія потрапила в обласну збірну, що дає їй змогу боксувати на Чемпіонаті та Кубоку України з боксу.

Нарада керівників закладів освіти ОТГ

Дата створення: 11:14 12.04.2018

       12 квітня у БДЮТ під керівництвом начальника відділу освіти Жашківської міської ради Валентини Савицької пройшла нарада керівників закладів освіти ОТГ за участю міського голови Ігоря Цибровського та депутата Черкаської обласної ради Віктора Вусика.