Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Чемпіонат Черкаської області з боксу

Дата створення: 08:56 14.04.2018

       11-13 квітня відбувся Чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків, дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок. Вихованка ДЮКФП, тренер Юрій Савва,  Софія Кузнецова 2002 р.н., учениця Житнецької ЗОШ виборола 1 місце у ваговій категорії до 63 кг. та стала чемпіонкою Черкаської області. Завдяки такому результату Софія потрапила в обласну збірну, що дає їй змогу боксувати на Чемпіонаті та Кубоку України з боксу.

Нарада керівників закладів освіти ОТГ

Дата створення: 11:14 12.04.2018

       12 квітня у БДЮТ під керівництвом начальника відділу освіти Жашківської міської ради Валентини Савицької пройшла нарада керівників закладів освіти ОТГ за участю міського голови Ігоря Цибровського та депутата Черкаської обласної ради Віктора Вусика.  

Участь у фінальних змаганнях з баскетболу серед дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році

Дата створення: 08:40 10.04.2018

       6 квітня у м.Черкаси відбулися фінальні змагання з баскетболу серед дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, у яких взяли участь 6 команд-переможців зональних змагань. Жашківську ОТГ представляла команда Жашківської спеціалізованої школи №1 (тренер Чорний В.М.). За регламентом змагань, спочатку команди зіграли по дві гри в групах (відповідно до жеребкування), потім переможці кожної групи розіграли 1-2 місце, а команди, що стали другими в групі, змагалися за 3 фінальне місце. Наші баскетболістки в групі здобули впевнену перемогу над командою Катеринопільського району, але поступилися команді м.Черкас, яка врешті стала чемпіоном. У грі за третє місце спортсменки школи №1 проявили найкращі вольові та ігрові якості та перемогли команду м.Умань, здобувши відповідно 3 м. у фіналі.

Участь у ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства

Дата створення: 16:12 05.04.2018

      Протягом 29-31 березня 2018 року  в м. Києві  на базі Науково-дослідного інституту українознавства Національно еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України проходив ІІ заключний етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Впровадження Державного стандарту початкової освіти

Дата створення: 16:39 02.04.2018

        Відповідно плану роботи відділу освіти Жашківської міської ради  на базі СПШ №1 з 27 по 29 березня проведено тренінг для вчителів початкових класів ОТГ та району, які вже наступного року навчатимуть учнів 1 класів за програмою Нової української школи, про співпрацю, взаєморозуміння учителя і учня,  знання і вміння застосовувати їх у житті дітьми, критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними.

Засідання науково-методичної ради відділу освіти Жашківської міської ради

Дата створення: 16:01 01.04.2018

      Відповідно до плану роботи відділу освіти Жашківської міської ради 30 березня відбулося засідання науково-методичної ради, на яку були запрошені голови методичних рад закладів освіти ОТГ.

Зональні змагання ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти з баскетболу

Дата створення: 08:45 23.03.2018

        17 березня у смт.Маньківка відбулися зональні змагання ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти з баскетболу серед юнаків та дівчат, у яких Жашківську ОТГ представляли переможці першого етапу змагань - команди юнаків та дівчат Жашківської спеціалізованої школи №1. У змаганнях брали участь команди Маньківського, Тальнівського, Уманського районів та Жашківської ОТГ. Команда юнаків спеціалізованої школи №1 здобула ІІ місце, а дівчата стали переможцями та братимуть участь у фінальному етапі змагань у м.Черкаси.

І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата створення: 08:33 23.03.2018

      За традицією у березневі дні на Черкащині проводиться  І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.