Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради

Дата створення: 10:20 17.10.2018

            11 жовтня 2018 року відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради. Базовим  закладом проведення визначено Жашківський заклад загальної середньої освіти №2 в умовах шкільного стадіону.  Змагання проводяться з метою популяризації і розвитку легкої атлетики,  залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя. Участь у змаганнях взяли 7 команд з усіх закладів освіти Жашківської міської ради. Організатори змагань привітали спортсменів, побажали перемог та чесних змагань. Стримуючи хвилювання учні зосередились на спортивній меті. «Перемога понад усе» - читалося в їх очах. Судді зайняли позиції, а далі, відповідно до програми змагань почалась запекла боротьба. В особистих заліках найкращі спортсмени, які  отримали найвищі  результати були нагороджені грамотами відділу освіти. Команди - переможці будуть визначені відповідно до протоколів проведення змагань.

Фоторепортаж з Дня міста

Дата створення: 10:47 16.10.2018

        

Жашків - місто найрідніше

Дата створення: 10:37 16.10.2018

Урок під відкритим небом

Дата створення: 10:52 15.10.2018

        12 жовтня в Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  о 20-й годині відбувся урок астрономії під відкритим небом «Мандрівка на Марс». Пілотами які супроводжували політ був директор школи і вчитель інформатики Ярош Олександр Миронович, вчитель фізики і астрономії Міщанюк Ольга Костянтинівна, вчитель інформатики і керівник гуртка робототехніки Приймак Володимир Юрійович. В ролі космонавтів були юні гуртківці LEGO. В процесі польоту діти познайомилися з сузір`ями Велика і Мала Ведмедиця, Кассіопея, сузір`я Андромеди, Цефей, Волопас. За допомогою телескопу «Арсенал» роздивилися поверхню Місяця і Марса, побачили Полярну зірку.  Потім учнів познайомили з історією створення телескопа і тими відкриттями які були здійснені цим приладом. Урок був завершений чаюванням, поїдання космічних булочок та космічного печева що викликало не менше захоплення ніж споглядання зоряного неба.

Свято з нагоди Дня працівника освіти

Дата створення: 14:48 09.10.2018

         5 жовтня  освітян з усіх закладів Жашківської ОТГ  гостинно зустрічали у Будинку дитячої та юнацької творчості, де у залі відбувся святковий захід до Дня працівників освіти, організований відділом  освіти Жашківської міської ради.

Перемога на обласних змаганнях "Юні друзі прикордонників"

Дата створення: 12:38 04.10.2018

         Відродження національних принципів виховання , формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, гідності, готовності до виконання громадського обов’язку щодо захисту цілісності та національних інтересів в Україні є головним у плануванні виховної роботи школи. Систематичні заняття,  різнопланова діяльність, участь у міських, районних конкурсах дає свої результати. 2 жовтня 2018 року загін Юних Друзів Прикордонників «Патріот», що діє у Жашківській спеціалізованій школі №1 під керівництвом учителя Захисту Вітчизни - Володимира Юрійовича Приймака та з підтримки методиста ДЮКФП, керівника клубу ЮДП "Пошук"  - Сорокіна Сергія Анатолійовича   мав честь представляти громаду міста на обласних змаганнях. На базі  Державного центру прикордонної служби ім.І.Момота (військове містечко Оршанець), яким і засновано змагання юних друзів прикордонників зібралося 16 команд. Загін "Патріот" утворили найкращі, відповідальні знавці військової справи у школі: Бондаренко Діана(10-А), Бондаренко Максим(10-Б), Бориславський Мирослав(11кл),  Дрозденко Олександр(9-Б),Куреза Дмитро(11кл), Степанюк Анна( 11кл), Чумаков Владислав(11кл) та командир -Чуб Владислав(11кл).

XV Міжнародний конкурс творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності»

Дата створення: 16:38 01.10.2018

         27-29 вересня у Дніпрі проходив Фінал ювілейного, XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України і Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». У фінал вийшла і отримала ІІ місце методист відділу освіти Жашківської міської ради, учитель історії  Жашківського ЗЗСО №5 Іванько Ганна Василівна за роботу «Тренди сучасної освіти: практичне застосування при вивчення історії Другої світової війни та Голокосту в школі».

Всеукраїнського огляд-конкурсу на кращий фільм, відеоролик            фізкультурно-спортивного спрямування "Країна майбутнього!"

Дата створення: 14:19 01.10.2018

        Комітет з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення МОН України повідомляє, що з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи з організації та проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів у закладах загальної середньої освіти Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України започатковано проведення у 2018-2019 навчальному році Всеукраїнського огляд-конкурсу на кращий фільм, відеоролик            фізкультурно-спортивного спрямування "Країна майбутнього!".

ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО (до 100-річчя з дня народження українського педагога)

Дата створення: 08:53 01.10.2018

         Відповідно до річного плану роботи закладу «Золотий ключик» №6 на 2018/2019 навчальний рік   28 вересня  пройшов святковий ранок «Людина починається з добра» пам’яті В. О. Сухомлинського,   який приурочений 100-річниці з дня народження великого педагога  з метою: вшанування пам’яті, сприяння впровадженню в практику педагогічної діяльності ідей, принципів та розробок гуманної педагогіки, практичної реалізації та широкої пропаганди творчої спадщини класика світової педагогіки.

МОН визначило дні проведення ЗНО-2019

Дата створення: 08:17 01.10.2018

         Міністерство освіти і науки визначило, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році відбуватиметься з 20 травня до 12 липня.