Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Як тепер забезпечуватимуть підручниками учнів та вчителів – Уряд затвердив новий порядок

Дата створення: 10:29 28.01.2019

       Держава безкоштовно забезпечуватиме учнів та вчителів не тільки паперовими підручниками, а й електронними. Це закладено в новий «Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників», який затвердив Кабінет Міністрів під час засідання 23 січня 2019 року.

Курс з протидії та попередження булінгу – відкрита реєстрація

Дата створення: 15:14 25.01.2019

       На освітній онлайн-платформі Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти”.

Для школярів видали підручник з фінансової грамотності

Дата створення: 14:42 25.01.2019

         Викладачі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника презентував дитячу книгу з фінансової грамотності “Світ грошей”.

УЧИТЕЛЯМ ТА ВИКЛАДАЧАМ АНГЛІЙСЬКОЇ ПРОПОНУЮТЬ РОЗКАЗАТИ ПРО СВІЙ ДОСВІД ТА ОТРИМАТИ ПРИЗИ ВІД NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

Дата створення: 12:00 25.01.2019

        До 15 березня 2019 року триватиме прийом заявок на конкурс TEACHERtalks, долучитися до якого запрошують учителів та викладачів англійської мови з усієї України. Вони мають висловити думки на запропоновані теми, розказати про успішні практики викладання предмету та поділитися досвідом з колегами.

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки

Дата створення: 12:54 18.01.2019

Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно -Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились мрії віковічні, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежнаУкраїнська Народна Республіка. З Універсалу Директорії УНР. 22 січня 1919.