Відділ освіти Жашківської міської ради

Новини

Засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів " Освітні завдання, технології і процедури профілактики подолання насильства (булінгу) на сучасному етапі

Дата створення: 08:39 11.01.2019

      11 січня 2019 року на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів організовано проведення засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів " Освітні завдання, технології і процедури профілактики подолання насильства ( булінгу) на сучасному етапі"  У ході роботи було обговорено ряд слушних питань на відповідну тематику. Учасники у вигляді круглого столу обговорювали : "Цькування у шкільному колективі: політика і практика протидії та попередження", "Документація працівників психологічної служби у системі освіти", " Шляхи реалізації інформаційно-освітньої протиалкогольної програми "Сімейна розмова" . На завершення методист відділу освіти Жашківської громади Мусієнко А.П. підвела підсумки та ще раз наголосила про важливість даної теми та шляхи її подолання у освітньому середовищі. 

Календар ДПА-ЗНО-2019

Дата створення: 11:02 08.01.2019

Відбувся обласний фестиваль «Щедрівочка-щедрувала»

Дата створення: 10:37 08.01.2019

За матеріалами сайту http://www.osvita-cherkasy.gov.ua

Семінар-тренінг «Інклюзивна освіта та особливості викладання англійської мови в інклюзивних класах»

Дата створення: 08:42 08.01.2019

       Сьогодні, 8 січня 2019 року на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся семінар –практикум для вчителів іноземної мови з особливостей інклюзивної освіти в Україні, проведений вчителем англійської мови Білянівською Людмилою Анатоліївною та волонтером Корпусу Миру Alison Yаng.

Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей

Дата створення: 08:36 29.12.2018

        Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Діти – наше найцінніше багатство. Ми піклуємося про їхнє здоров'я, виховуємо, навчаємо, організовуємо цікаве дозвілля. Особливу увагу приділяємо дітям пільгових категорій. Зимові свята діти чекають з нетерпінням. Адже це початок казкової пори. Добрий чарівник із білою бородою поспішає до кожної дитини. І у своєму мішку він несе слухняній малечі омріяні подарунки, не обходить увагою жодної дитини, дарує свою любов тим, кому це насправді потрібно. За сприяння Жашківської міської ради, відділу освіти 50 школярів Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 одержали з рук Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки. Привітала учнів з прийдешнім святом також директор закладу Сухоносова Наталія Петрівна. Вона побажала дітям здоров’я та закликала їх бути слухняними, аби і в наступному році отримати подарунки.

Щоб навчання було цікавим та захоплюючим

Дата створення: 08:43 28.12.2018

За матеріалами сайту  http://zhashkiv1.school.org.ua

День Святого Миколая

Дата створення: 09:34 22.12.2018

 

СУЧАСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Дата створення: 15:03 18.12.2018

        14 грудня 2018 року в ЗДО №5 «Дзвіночок» відбулося чергове засідання МО вихователів за таким планом роботи:

Громадський звіт про хід реалізації Моделі й Програми інноваційного розвитку Жашківської спеціалізованої школи №1 «Школа Пізнання, Становлення, Успіху» на період до 2020р

Дата створення: 11:05 18.12.2018

        14 грудня 2018 року  в Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  проходили громадські слухання реалізації обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року. На гостину до школи завітали: очільник Жашківської громади І.А.Цибровський, начальник відділу освіти В. М. Савицька, представник народного депутата В.Ничипоренка Король М.З., голова батьківського комітету школи Бурлуцький В. М., очільники освітянської галузі Соколівської громади, директори шкіл Жашківської громади, батьки та інші гості, а також   колеги з Монастирищенського ліцею «Ерудит» на чолі з директором Стороженко Н.А.

Викладання історії Другої світової війни та Голокосту у сучасній школі: інноваційні форми, методи, технології

Дата створення: 16:02 13.12.2018

      5-6 грудня  у Харкові відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар для вчителів історії та методистів «Викладання історії Другої світової війни та Голокосту у сучасній школі: інноваційні форми, методи, технології», який був організований Українським інститутом  вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».